Yanlış Bilgiler Sonucu Aşı Olmaktan Vazgeçen Annesini Aşırı Mantıklı Bilgilerle İkna Eden Evladı Okumalısınız

387PAYLAŞIM

İnsanların kafası bu kadar karışıkken yanlış yönlendirmenin vebali gerçekten çok büyük!

Koronaya karşı aşılanma süreci devam ederken bu kez de çoğu kişinin aşı seçme konusundaki ikilemi gündeme geldi. Aşıya hiç ulaşamayanları bu konunun haricinde tutarsak bir yanda Sinovac, diğer yanda Biontech aşısını seçmeye çalışanlar var.

Twitter'da bulunan Anıl İlerigider ise tam da bu konuyla ilgili annesiyle arasında geçen diyaloğu ve ikna sürecinde yaşadıklarını şöyle anlattı:

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
helenistik

Bakın daha bu sabah arkadaşım babaannesini kaybetti covitten. Geçen ay aşı olmam diye direndi evine kadar gelen aile hekimini kovdu kapıdan ne diller döktük istemedi. Bu sabah kaybettik onu. Sanırım başka söze gerek yok. Çok üzgünüm.

dominoiplik

Anıl in söylediklerini bir süre sonra dinlememistir bile beyni uyuşmuş bir halde aşı olmaya gittiğine eminim.

meryem112

Annesini küçümsemek değil amacım ama diğer dr akrabanın o söylemine inandi ise bu konuda tam bilgi sahibi değil demekki acaba senin bu anlattıklarının ne kadarını anladı da ikna oldu teyze merak ettim teyzeye de bu dille atlattıysan anladığını sanmam keşke tek aşıdan bahsetmek yerine asi olunabilir bari deseydin tercih kişinin kendisine kalmış elbet ama herkes de qyni etkiyi göremezsin.

mumtazefendi

çevrenizde aşı olanlara bakın.Bu aşını garantisi yok aşı olp çlen hasta olan felç geçiren bir yığın insan var ama bunları haber kanalları özellikle göstermiyor.Medyayı dikkatli okuyun bugüne kadar insanları sadece korkuttular.ve herkes korktuğu için bağışıklığı zayıfladı.Moral verecekleri yerde insanlrı aşı deneği olarak kullanıyorlar.

ahmet-hakan-keskin

Ya neden medya bunu saklasın? Neden? Neden? Neden?

chvnbr

Hemen "vurduracağım" yazmayın. Yanlış anlaşılırsa kapıda sıra oluşur.

Görüş Bildir