Vedat Milor'un Herkesin Taparak Yediği İçli Köfteyle İlgili Sorduğu Soruya Gelen Tartışmalı Yanıtlar

380PAYLAŞIM

Olsa da yesek!

Menemen soğanlı olur yoksa soğansız mı ya da pilava ketçap sıkılır mı sıkılmaz mı tartışmalarını sosyal medyada çok görüyoruz. Herkesin damak zevki farklı olduğu için de bu tarz konularda net bir sonuca varmak takdir edersiniz ki çok zor.

Tabii sadece bu lezzetler değil birçok konuda insanlarımız ikiye bölünüyor. Şimdi de Vedat Milör Twitter hesabından takipçilerine içli köfteyi nasıl yediklerini sordu ve bir anket başlattı.

Ankete buradan katılabilirsiniz.

Bu anketin altında da insanlar kızartma ve haşlama olarak ikiye bölündü.

Ben içli köfteyi haşlama tercih ediyorum. Peki ya siz? Kızartma mı yoksa haşlama mı daha güzel?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
limonlugazoz

bir yemek konusunda bile birbirlerini yicekler arkadaş bi bitmedi bu milletin ben daha iyi bilirim tavrı kim nasıl seviyorsa öyle pişirsin yesin ya alsın o ığğğ asıl senin ki böğğğ ne bu ya

halil.mntkn

Kızartma içli köfte, aperatif olarak güzel, sofrayı zenginleştirmek için güzel. Ana yemekten önce bir tane indirirsin. Ama ana yemek olarak yanında salatasıyla, turşusuyla yenilecekse kemik suyunda haşlayarak yapmak lazım.

badcatsero

dışarıda yediğiniz haşlamalar sallabaş yapıldığı için yoğun bulgurla midenize oturur. kızartması tercih edilir lokantalarda hem kalmışlığı farketmezsiniz hemde genel olarak kızartma kültürüne uygun bizim millet öyle sever. ama aslını bilenler limon tuzuyla suda haşlandığını ve dikkatli yapıldığında nasıl lezzetli olduğunu bilir. hele evde anne babanızla yiyosanız elinizle yediğinizde akan o yağı ayrı bi haz verir... canımı çektirdiniz gavurlarrr

isotlu-baklava

Abovvvvv ne ettin yaaaa!!! Kokusu geldi burnuma.

mnyksvsc

Haşlamayı fırına vercen hanı :)

adnan-aslan3

Editör Aburoski'nin aslında Demet Akalın olduğunu da öğrenmiş olduk. Yahu ekran görüntüsünü almışsınız, bari oradan bakın da ismini doğru yazın adamın. Vedat Milor, MİLÖR değil.

Görüş Bildir