Uzaktan Eğitimin Kolay Olduğunu Düşünüp 'Rahata Alıştılar' Diyen Nagehan Alçı Öğretmenleri Kızdırdı

2.3bPAYLAŞIM

Uzaktan eğitimin kolay olduğunu neden düşünüyorlar?

Kaynak: https://www.haberturk.com/yazarlar/nageh...

Gazeteci Nagehan Alçı, hem televizyon programlarında yaptığı yorumlarla hem de köşe yazılarıyla dikkatleri üzerine çeken bir isim. Sık sık gündem olmayı başarıyor kendisi.

www.veryansintv.com

Uzman olmadığı farklı farklı alanlarla ilgili de söyleyecek çok şeyi var. Bugün de Habertürk'teki köşesinde eğitimle ilgili endişelerini anlattı.

Alçı, köşe yazısında Türkiye'nin okullarını en uzun süre kapalı tutan ülkeler listesinde en yukarılarda yer aldığını ve bir nesli mahvetmek üzere olduğumuzu söyledi.

Kaynak: Habertürk

Devamında da "Öğretmenler rahata alıştı" ara başlığını atan Alçı, uzaktan eğitimde hiçbir geri dönüşün olmadığını ve sağlıklı kontrollerin yapılmadığını yazdı.

Kaynak: Habertürk

Özellikle öğretmenler hakkında yaptığı yorumlar birçok insanı kızdırdı. Eğitimciler, uzaktan eğitimin yüz yüze eğitimden çok daha zor olduğunu dile getirerek Nagihan Alçı'nın özür dilemesini istedi.

Bana göre de uzaktan eğitim hiç kolay değil. İçinde olmadan da bu kadar net yorum yapmaya gerek yok sanki...

Bakalım Alçı, bu tepkilerin ardından özür dileyecek mi? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selam-ozbakan

bu kadını hiç sevmem akp yamdaşıdır ama doğru söylemiş öğretmenler göze batıyor

limonlugazoz

rahata alıştılar mı vay adi sen sus ya bari bu kadar iki yüzlülük olur mu olur sana da çok yakışıyor hatta...ev yaptırıyorum o zamana kadar akp liyim diyen sen değil miydin kocanla birlikte yalamadık yer bırakmadınız.

jugoslavenec

bence okumuş insanlar buna kızmaz sinirlenmez, zira bu zat hiç okumamış :)

caneresrefoglu

Nagehan hanımın durumu toparlama çabasını takdir ediyorum. Kendi çocuğunda gördüğü şeylerden dolayı bu tarz okul çıkışların olmasını da anlıyorum. Fakat en son belirttiği gibi "ilkokul" çağındaki çocuklar için bu hususun geçerli olması gerektiğini vurgulamanız gerekiyor. Sonuçta teknoloji dünyasında yaşıyoruz ve bundan yüz yıl önce sıradışı gelen uygulamalar nasıl bugünün temellerini oluşturduysa çağın gerekliliklerine birlikte adapte olmak oldukça önemli. Bu nedenle lütfen çocuğunu evden göndermek isteyen bir veli gibi değil gerçekten okulların milletin menfaati için açılmasını isteyen birisi gibi hareket etmesini rica ediyorum.

ozge-kocay

Nagehan en son takıldığın meslek grubu öğretmen miydi ne bu hırs öfke kuzum hdhd🙄😅 Değilse de bir tane öğretmen bulup insan olma dersleri versin !

Görüş Bildir