Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Üniversite Okumak Yerine Kariyerinde Yükselmeyi Seçmiş 19 Ünlü

249PAYLAŞIM

Ünlüler, yaptıkları her hareketle, sahip oldukları her özellikle bir şekilde gündemimize girmeyi başarıyor. Kimi zaman satın aldıkları aşırı pahalı bir çizmeyi, kimi zaman da karışık aşk ilişkilerini konuşuyoruz. Peki gündemimizde bu kadar yer kaplayan ünlülerin eğitim durumu ne?

1. Fatma Girik- ilkokul mezunu

2. Doğuş- ilkokul mezunu

3. Ebru Gündeş- ilkokul mezunu

4. Sibel Can- ilkokul mezunu

5. Güzide Duran- ilkokul mezunu

6. Emrah- ortaokul mezunu

7. Petek Dinçöz- ilkokul mezunu

8. Yıldız Tilbe- ilkokul mezunu

9. Kibariye- okuryazar

10. Faik Öztürk- ilkokul mezunu

11. Muazzez Ersoy- ortaokul mezunu

12. Ahu Tuğba- ilkokul mezunu

13. Nükhet Duru- lise mezunu

14. Seda Sayan- ilkokul mezunu

15. Hülya Avşar- ortaokul mezunu

16. Nilüfer- lise mezunu

17. Türkan Şoray- ortaokul mezunu

18. Acun Ilıcalı- lise mezunu

19. Kıvanç Tatlıtuğ- lise mezunu

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baknediyor_

Kariyer derken??? Listedekilerin birçoğu kamera önünde yaptıkları şaklabanlıklarla ve türlü ahlaksızlıklarla gündeme gelmiş, aldığı nefes bile zarar olan yaratıklar. Ne yapalım şimdi? Okumayı bırakıp bu insanların izinden mi gidelim?

elif-kara2

kıvanç tatlıtuğ kültür üniversitesi mezunu İletişim Tasarımı ve Sinema Oyunculuğu üzerine ayrıca İngilizce İşletme yüksek lisansı yapıyor bence araştırmadan böyle şeyleri yazmayın yani adam lise mezunu degil

can_can

yaptıkları iş güzellik ve yetenekle alakalı tabi biraz da şans :) diplomaya ihtiyaç yok ki bir çoğu zaten imkansızlıktan okuyamamıştır

barbatusos

boyle listeleriniz ya yarim ya da yanlis bilgi oluyor. dogrusunu biz biliyoruz da ne oluyor o da var😅 az dikkar edin diyorum

kelemcic

Ülkemiz için konuşuyorum, bu ülkede üniversite okumak ile lise okumak arasında fark yoktur. (2 üniversite bitirdim. Okumamış ondan bu şekilde yazıyor demeyin lütfen.) Neden diyecek olursanız üniversitelerde verilen eğitimler lise mantığında ezberci not almak için ezberle geç sistemi okul bitince de iş hayatına girince de okutulan dersler de öğrendiğin değil sana işi veren patronun istediği şekilde çalışman "sonuç olarak bu ülkede okul hobi için okunsun" yeteneklerinizi keşfedin onlara yönelin onları geliştirin mutlaka daha iyi kazanç ve daha mutlu yaşamınız olur.

Görüş Bildir