Tüm Dünyanın Merakı Giderildi! Karşınızda Beyonce'nin İkiz Bebekleri Rumi ve Sir Carter!

1.4bPAYLAŞIM

Beyonce'nin hamilelik haberi büyük olay olmuştu, fakat ünlü yıldız doğum haberini ve sürecini daha mahrem tutmayı tercih etti.

Bugün ise merakımız giderildi!

1. Bildiğiniz gibi Beyonce bu yıl içerisinde hamile olduğu haberini Instagram hesabından vermiş ve beğeni rekorları kırmıştı.

Hem yeni albümün üzerine, hem de ikizler söz konusu olunca bu haberin etkisi arttı elbette!

2. Beyonce'nin bu hamileliği, bir öncekine göre fazlasıyla göz önünde oldu.

Fotoğraf çekimleri, davetler... Hatta Beyonce ikizlere hamileyken sahneye bile çıktı ve ef-sa-ne bir performans gerçekleştirdi.

3. Fakat her ne kadar lakabı "Kraliçe" olsa da, Beyonce de sıradan bir kadın sonuçta; gebeliğin zorluklarını fazlasıyla yaşadığı vakitler oldu.

Bazı konserleri iptal edildi, bedeniyle ilgili pek çok söylenti çıktı, hatta estetik ameliyat yaptırdığı bile iddia edildi.

4. Her şeye rağmen yine de güzel bir dönem geçirdi Beyonce...

O geçirmesin de kim geçirsin!

5. Bu arada da bebeklerin ne cinsiyeti, ne de doğacakları tarihle ilgili hiçbir bilgi vermiyordu.

6. "Hayatımın güzelliklerini sizinle paylaşabilirim, fakat bedenim ve çocuklarım üzerinde tek söz sahibi benim" dercesine, göbeğini göstererek ve gözlerini objektife dikerek verdiği pozlar...

Bundan onlarca yıl sonra bile "ikonik" olarak anılacak sanat eserleri yarattı. 

Beyonce, hamile göbeğini sergiledi fakat hayatının ve gebeliğinin mahrem bulduğu detaylarıyla ilgili ser verdi, sır vermedi!

7. Öyle böyle derken... Beyonce'nin doğum yaptığı haberi, ikizlerin dedesi, Beyonce'nin babası, Jay-Z'nin kayınpederi Mathew Knowles tarafından açıklandı.

Bazı Beyonce hayranları, bu haberin Beyonce yahut Jay-Z tarafından paylaşılması gerektiğini, Mathew Knowles'ın bu şekilde prim yapmaya ve rol çalmaya çalıştığını iddia ettiler.

8. Ayrıca verilen haber sadece bundan ibaretti: "Doğum gerçekleşti!" Ne bebeklerin cinsiyetine, ne doğum tarihine, ne de sağlık durumlarına dair bir bilgi yoktu!

Beyonce'nin yaklaşık 1 haftadır hastanede olduğu da söyleniyordu.

9. Cinsiyet konusunda her ne kadar "bir kız, bir erkek" söylentileri dolaşsa da, henüz net bir açıklama yoktu. Barack Obama'nın kırdığı bir pot da vardı üstelik...

Obama zamanında "Jay-Z de, ben de kızlarımıza çok düşkünüz. Ama bu gidişle onun daha çok kızı olacak ve beni geçecek" demişti. Obama'nın 2 kızı, Jay-Z'nin de 1 kızı olduğunu düşünürsek; Obama'yı geçebilmesi için iki bebeğin de kız olması gerekiyor diye düşünüldü!

10. Ayrıca bebeklerin aslında çok daha önce ve prematüre doğdukları, bu yüzden de sağlık durumları netleşene kadar doğum haberinin verilmediği söyleniyordu.

11. Bunca söylenti arasında henüz kimseden resmi bir açıklama gelmedi; fakat Jay-Z'nin hastane kapısı önünde gayet mutlu mesut gülümseyen hali durumun iyi olduğunu gösteriyordu.

Bunca söylenti arasında henüz kimseden resmi bir açıklama gelmedi; fakat Jay-Z'nin hastane kapısı önünde gayet mutlu mesut gülümseyen hali durumun iyi olduğunu gösteriyordu.
Bunca söylenti arasında henüz kimseden resmi bir açıklama gelmedi; fakat Jay-Z'nin hastane kapısı önünde gayet mutlu mesut gülümseyen hali durumun iyi olduğunu gösteriyordu.

12. Bugün ise ikizlerin ilk fotoğrafı geldi!

Maşallah sağlıklı görünüyorlar. Beyonce de yine tanrıça gibi!

13. Fotoğraf yarım saatte 1 milyon beğeni aldı. Şu an ise 5 milyon beğeniyi geçmiş durumda... Ünlüler dünyasından herkesin beğenisi de var! :)

Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

Beyoncé (@beyonce)'in paylaştığı bir gönderi ()

14. İnternet bu haberi sevinçle karşılarken, bir taraftan da mübalağ etmeden duramadılar elbette! :)

"Venüs" benzetmesi yapıldı.

15. Bu arada bebeklerin ikisi de erkek! Birinin ismi Sir... Diğeri ise Rumi!

16. Ne diyebiliriz ki... Allah analı babalı büyütsün!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burcutugcee

bebeklerin biri kız diğeri erkek

irem-guler28

Blue Ivy de tanrıça gibi annesi varken jay z ye benzemiş. Jay z de tanrıça gibi karısı varken gitmiş altatmış yazıqlar olsun sana jay -_-

onurozalp18

Tebrikler

senaatmaca

"Bebeklerin ikisi de erkek!" bu nasıl bi cümle ya o ünlem niye anlayamadım?

blondeslayz

Al işte sonra neden erkekler feminizmi erkekleri ezmek sanıyor

gzm-ynklr

çok tatlılar.

Görüş Bildir