Görüş Bildir
Haberler
Trafik Magandası İş Başında: Kurye Esra’ya Beyzbol Sopalı Saldırı Girişimi

Trafik Magandası İş Başında: Kurye Esra’ya Beyzbol Sopalı Saldırı Girişimi

Batuhan
24.11.2021 - 11:55

Ankara'da otomobil sürücüsü, trafikte yol verme nedeniyle tartıştığı motosikletli kurye Esra Nur Olgun'u (20), beyzbol sopasıyla üzerine yürüyüp, darp etmeye kalktı. Araya giren diğer sürücüler tarafından kurtarılan Esra Nur Olgun, beyzbol sopalı saldırı girişimini cep telefonu kamerasıyla görüntüleyip, tepki gösterdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Üniversitede acil ve ilk yardım bölümü öğrencisi olan, aynı zamanda firmada motosikletli kurye olarak çalışan Esra Nur Olgun, trafikte 06 DUF 13 plakalı otomobilin sürücüsü ile yol verme nedeniyle tartıştı.

İsmi öğrenilemeyen sürücü, aracından inip, Olgun’un kaskına iddiaya göre, önce yumruk attı ardından aracından aldığı beyzbol sopasıyla üzerine yürüdü. Araya diğer sürücüler girerek, sürücüyü durdurmaya çalıştı. Sürücü, daha sonra aracına binip uzaklaştı. Esra Nur Olgun da beyzbol sopalı saldırı girişimini cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

"Kaskı çıkarmış olsaydım yumruk kafama gelecekti."

"Kaskı çıkarmış olsaydım yumruk kafama gelecekti."

Esra Nur Olgun, “Arabayı önüme kırdı, kornaya bastım. Haksız olduğu halde özür dilemesi gerekirken sinirlenerek, ‘Ne var, yol benim yolum, sen kenardan git’ dedi. Durup sözlü münakaşanın ardından kadın olduğumu fark etmesine rağmen muharebe alanı oluşuyor. En sonunda sinirlenip aracından beyzbol sopası çıkardı. Kaskımı kafamdan çıkarmamıştım, bir yumruk salladı ve kaskın kenarına geldi. Kaskı çıkarmış olsaydım yumruk kafama gelecekti. Çevredeki vatandaşlar tuttu sonra aracına binerek olay yerinden ayrıldı” dedi.

"Şikayetçi olacağım"

"Şikayetçi olacağım"

Olaydan çok etkilendiğini ve sürücüden şikayetçi olacağını belirten Olgun, “Erkeklerle eşitiz, aynı işi yapıyoruz ama bünye olarak daha hassasız. Böyle bir kavgayı kaldıramayabiliriz, böyle bir şeyi biz erkekler gibi hazmedemeyebiliriz. Motorlulara genel olarak dikkat etmeleri gerekiyor çünkü biz o kadar kolay durabilen araçlar değiliz, dursak bile motorda kaporta biziz. Onlar sadece arabasında birkaç çizik ile kurtulabilir ama biz kırık kemiklerle birkaç ay yataktan çıkamayabiliriz. O kişinin, o şekilde trafiğe çıkması doğru değil” diye konuştu

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
38
11
5
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Emre Ş.

Davar.

brc

inş o sopayı g.tüne sokarlar

Koray Tanık

Böyle beygirler için zorunlu rehab merkezleri olmalı. 1 ay tüm dünyadan uzaklaştırıp eğiteceksin. Belki akılları başına gelir.

moydinerzyaa

Beslemeyeceksin bu göt lalelerini gebert gitsin! beslemek de parayla. Bu hayvanlar bu güne kadar ülkeye ne katmış ki rahabilite olsa ne katacak? iltihaptan ... Devamını Gör