Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Televizyon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

7PAYLAŞIM

Bir ürün satın alırken ilk kullanıcısı, kutusunu ilk açan kişi biz olmak isteriz. Televizyon satın alırken sık karşılaşılan problemlerden biri teşhir veya iade edilmiş ürünü istemeden almaktır.  Biz de yazımızda bu durumla karışlaşmamak için dikkat edilmesi gerekenleri sizin için özetledik.

Kutuyu ilk sizin açtığınızdan emin olun

Televizyonu teslim alırken kutunun alt ve üst tarafındaki bantların daha önce açılmamış, tek bir bantla kapalı olmasına dikkat edilmelidir. Ürün fabrikada kutulandıktan sonra hiçbir gerekçe ile açılmaması gerektiğini unutmamalısınız.

Tabii ki kutu sağlam da olmalı

Kutunun sağlam olduğundan emin olmalısınız. Ürünün kutusunda herhangi bir ezik ve yırtık olmamalıdır.

Model numarasını kontrol edin

Ürün kutusunda yer alan model numarası ile faturanızdaki model numarası aynı olmalıdır.

İzlenme süresine dikkat

82 cm ve üstü ekran kapasitesine sahip televizyonların mutlaka servis tarafından kurulumu yapılmalıdır. Televizyonunuzun daha önce izlenip izlenmediğini kontrol etmek için kuruluma gelen servis yetkilisine izlenme sürelerine dair bilgileri kontrol ettirmelisiniz. Bu bilgiler, yetkili servis görevlilerinin ulaşma yetkisinin olduğu menülerde bulunmaktadır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir