Üst Üste Tam 99 Kez Devreden Çılgın Sayısal Loto'da Neler Dönüyor?

1.1bPAYLAŞIM

Çılgın Sayısal Loto'da üst üste 99 çekiliş yapıldı ama daha kazanan olmadı. Uzun zamandır çıkmayan büyük ikramiye haliyle şüpheleri de beraberinde getirdi.

Milli Piyango'nun popüler şans oyunu Çılgın Sayısal Loto'da olan bitenleri bir Ekşi Sözlük yazarı dile getirdi.

Hatta bırakın 6'yı doğru dürüst 5 bilen bile çıkmıyor ve eskisi gibi bülten de yayınlanmıyor.

Kaynak: coknicklergordumhepanlamsizdilar

Benzer iddiaları CHO Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz da dile getirmiş ve 622 milyonda 1 ihtimal olduğu hesaplanmıştı.

Kaynak: Sözcü

Bunun üzerine Ekşi Sözlük'te konuyu açan yazar geçmiş çekilişlerin görüntülerini paylaştı.

Ve çıkan ikramiyeler de 3-4 bin lira gibi ufak rakamlar...

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selam-ozbakan

ne olucak benim gibi salakların bir umudu

soyledim-gitti

Yahu biz de onu diyoruz işte: Bu olayda UMUT yok.

ferdi.susler

Bu sayısal örneği dünyanın hiçbir yerinde yoktur normali en fazla 200 milyonda bir dir okdar zorlaştırıp içine ettiler ki lotonun dağıtıyor 3 bin tl reklam veriyor 125 trilyon ya he a.. he

dxdiag

La tüpçü size paramı verecek yeminlen bu milli piyangoyu hala oynayanlar gerizekalıdır ülkenin bu hale gelmesinin de müsebbibidirler. Zati oynadığım bir kazı kazandı bir de askerde oynayıp çarşı izinlerinin iptal olmasından ötürü yatıramadığım ama altılı tutturduğum sayısal lotoydu. Ki o zaman da 14 kişi bilmişti..Sayılar hala aklımda 9,18,33,34,35,36 tüpçüye verdiklerinden beri kazı kazan dahi oynamıyorum. O kadar deşifre oldular hala bunu göre göre oynayanlar gerizekalıdır net. Milli Piyangonun logosunu ters çevir "nah" işaretini görürsün o bile yeter neyi anlattığını..Almanyaya bakıyorsun bir tane Türk bilmişti hatta Eurojackpot 'dan 95 milyon dolar..Adamlar dürüst adamlar orada bile şansın var milyoner olmak için..Bir de şu düğününde yoldan geçen vatandaşı tartaklayan tüpçüye bak mınakodum tipini siktiğim tüpçüsü kanı bozuk piç kurusu.

melson

hükûmet büyük hata yaptı devretmekle. halk kendi arasında gün yapıyordu ve her hafta bir milyoner çıkıyordu. her yeni milyoner çevresine ve ekonomiye fayda sağlıyor refah seviyesi artıyordu.

muhammed-ozogul

:D bu iddaa loto milli piyonga gibi şeyler kumardır bunlar yüzünden kaç kişi bu pisliğe bağımlı insanlar çoluğunun çocuğunun rızkını bu pislikte kaybediyor ve aile içi şidddet olaylarında önemli sebeblerinden biridir 1 kişi kazanır milyonlar kaybeder

serve

yiyin efendiler yiyin diyanetci mercedesler yiyin.

Görüş Bildir