Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Taliplerini Bekliyor! Kızıyla Evlenip Onu Mutlu Edecek Bir Erkeğe 240 Bin Sterlin Ödemeyi Teklif Eden Baba

3.4bPAYLAŞIM

Taylandlı bir milyoner olan baba, kızıyla evlenip onu mutlu edecek bir erkek için 240.000 sterlini gözden çıkarmış bile. Hem de ilerde tüm mal varlığını ve işlerini ona devredecekmiş. Bu ilginç hikayenin detayları ve daha fazlasını içeriğimizde bulabilirsiniz. 

Kaynak 1 2

Taylandlı milyoner baba, Arnon Rodthong, kızıyla evlenip onu mutlu edecek erkeğe 240 bin sterlin ödemeyi teklif ediyor.

Arnon Rodthong, Tayland'da yaşayan 58 yaşında bir milyoner. Çiftlik sahibi olan babanın isteği ise kızının evlenmesi. 240.000 sterlin şu anda 1.698.480,89 Türk Lirası ediyor.

İşlerin başında babası ile birlikte çalışan Karnsita, 26 yaşında ve babası sosyal medya üzerinden ona talip olacak erkeği arıyor.

Yaptığı bir paylaşımda güzelleri güzeli kızını neredeyse açık artırmaya çıkaran baba, damadı olacak insana yüklü miktarda para teklif ettiğinden bahsetti. Birçok çocuğu olan Arnon, mirasını oğulları yerine sadece Karnsita'nın kocasının almasını istediğini belirtiyor.

Arnon, kızıyla evlenecek kişiye paranın yanı sıra tüm işleri de devretmeyi ve damadını çiftliğinin sahibi yapmayı planlıyor.

Milyoner baba gelecekteki damadı için: "İşlerin başına geçecek ve bunu sonuna kadar sürdürecek birini arıyorum. Yüksel lisansı ya da doktorası olmasına gerek yok. Sadece gayretli ve işine düşkün birini istiyorum. Hepsi bu" diyor.

Arnon, yaptığı paylaşımda kızının aile işlerine yardımcı olduğunu, ileri derecede İngilizce ve Çince bildiğini ve bakire olduğunu da özellikle belirtiyor.

Tayland'ın bazı bölgelerinde, erkekler evlendikleri kadınlar için başlık parası ödemeye devam ederken, Arnon bu paradan feragat edebileceğini belirtiyor. Tüm olaylardan bihaber olan Karnsita, babasının yaptığı paylaşımı arkadaşlarından öğrenmiş ve çok şaşırmış. Arnon Rodthong'un çiftliğinde günde 50 tondan fazla meyve toplanıyor. Aynı zamanda da bölgenin en büyük çiftliği olma özelliğine sahip.

Arnon'un damadından beklentisi ise onun çok çalışması ve kızını mutlu etmesi.

Babasının paylaşımı yüzünden gelen birçok talipten yorulan Karnsita, hala bekar olduğunu ama evleneceği kişinin parasının hepsini kullanamayacağını belirtiyor. Çünkü Karnsita evlendikten sonra o parayı Kore'de estetik yaptırmak için kullanacakmış. Taliplileri ile görüşmelere devam eden Karnsita evleneceği adamın gayretli ve ailesine düşkün olmasını istiyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
u18

jigololar falan hep yağmış yorumlara

histamin3

telefon numarası yok mu?

ugur-ersin-guclu

Tayland da olduğum zamanlarda öğrenseymişim ya ben bunu.. Beraber Durian ticareti yapardık :D

efsaneromeo33

Boşanıp yine alırım o kızı ben link yok mu link.

nosferatuozz

bedavaya evlenecek milyon tane turk bulur bu kız

Görüş Bildir