Görüş Bildir
Haberler
Sosyal Medyada İlişkilerinin Bütün Ayrıntılarını Paylaşarak Özel Hayatını Herkesin Gözüne Sokan 13 Ünlü Çift

etiket Sosyal Medyada İlişkilerinin Bütün Ayrıntılarını Paylaşarak Özel Hayatını Herkesin Gözüne Sokan 13 Ünlü Çift

Meltem
10.08.2018 - 12:24

Tabii ki ünlü de olsa onlar da insan ve bu hesapları istedikleri gibi kullanırlar. Ama biraz fazla değil mi sanki?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinin saat kaçta uyandıklarından ne kadar güneşte kaldıklarına, yemekte ne yediklerinden düğün davetlerinin ayrıntılarına kadar her şeyi biliyoruz.

2. Adriana Lima'nın Türk kahvesi yapmasından tutun da Metin Hara'nın gönderdiği çikolatalara kadar bu ilişkiye dair her şey beynimize kazınıyor.

3. Şu sıralar yıldızı biraz sönmüş olsa da Türkiye olarak Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı'nın yaşamını Instagram post'larından ve story'lerinden takip ediyoruz.

4. Alişan ve Buse Varol'un düğünlerinin ayrıntılarına hakim olmak herkese normal gelebilir elbette ama bebeklerini ne zaman yaptıklarını duyuyoruz.

5. Yarışma programında tanıştıktan sonra evlendiler, sık sık Survivor'ın çileli yollarında yürüdüler, şimdi de bebek bekliyorlar. Üstelik ultrason görsellerini bile gördük!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Sosyal medyada kendisinin üstüne çok gidiliyor ama Hande Erçel ve Murat Dalkılıç da benzer şekilde gözümüzün önünde birbirlerini seviyorlar.

7. Gençlerin kanı kaynıyor elbette de, Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç tatillerinden anlıklarına kadar her anlarını gözler önünde yaşıyorlar.

8. Hande Soral ile İsmail Demirci'nin ilişkilerinin nasıl gittiğinden düğünlerine, tatillerinden neler yediklerine kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar biliyoruz.

9. Tolgahan Sayışman eşinin her hayalini gerçekleştiriyor, Almeda Abazi'ye de bunu paylaşmak düşüyor hiç kuşkusuz...

10. Kendilerine laf sokanlara cevap da veriyorlar, karıştıkları aile tartışmalarını sosyal medyaya da taşıyorlar; Şükran Ovalı ve Caner Erkin adeta burada yaşıyorlar.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

11. Burcu Esmersoy'un ilk buluşmada neden cüzdan taşımadığını da biliyoruz, kocasının kendini neden asla aldatamayacağını da... Bilin bakalım neden?

12. Fan club paylaşmış olsa da belirtelim, Gülben Ergen ve Burak Törer yedikleri yemekten gittikleri mekanlara kadar her şeyi sosyal medyaya aktara aktara yaşıyorlar.

13. Petek Dinçöz ve eşi Serkan Kodaloğlu da yarınlar yokmuşçasına sürekli paylaşıyorlar, durduramıyoruz...

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
453
119
64
23
18
15
8
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Merve Hanım.

Demet Akalın'ın 'kocam suan ayklarımı opuyoo hhaha' paylaşımı neden bu listede yok...

Umut

Geçen hafta bir şarkıcının konserine gittik. yanımızdaki gençlerden birisi aralıksız ve yerinden hiç kalkmadan konserin başından sonuna kadar videosunu çekti... Devamını Gör

Gece Güneş

Onlar hayatlarını sizin gözünüze sokmuyorlar , siz gözünüzü onlardan almıyorsunuz.