Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şimdi Onların Zamanı! Akrep Burcu İnsanının Herkesten Üstün Olduğunun 15 Net Kanıtı

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Güçlü, duyarlı ve tutkulu... Bir burçtan daha çok ne isteyebilirsiniz a dostlar?

1. Akrepler fedakârlığın ve bağlılığın kitabını yazmışlardır. Konu iş olsun, ilişki olsun onlar için fark etmez; destanlar yazar, şaheserler yaratırlar.

2. "Vazgeçmek" kelimesi onların lügatında yoktur. Her durumda ısrarla, hırsla yollarına devam ederler ve neticede istediklerini mutlaka alırlar.

3. Onlar özgür ruhlu insanlardır. Kendi yaşamlarını asla başkalarına dayandırmazlar ve kendi işlerini daima kendileri halletmeye çalışırlar.

4. Ancak bağımsız olmaları kesinlikle iş birliği yapamayacakları anlamına gelmez. Onlarda lider kumaşı vardır ve hem zihinsel, hem de duygusal olarak diğerlerinin sorumluluğunu alacak güce sahiptirler.

5. Sadakat akreplerin göbek adı gibidir. Hem ailelerine, hem arkadaşlarına, hem de sevgililerine karşı daima sadıktırlar.

s259.photobucket.com

6. Ancak olur da onlara yamuk yapma yanlışına düşerseniz vay hâlinize. Güveni sarsılan bir akrep için hiçbir şey eskisi gibi olamaz; şansınıza küsün.

7. Aynı şekilde eğer onlara iyilik ederseniz de en kötü zamanlarınızda sizin yanınızda olacaklarından asla şüpheniz olmasın.

8. En iyi arkadaşların akrep burcundan çıktığını unutmayalım. Her zaman ve her durumda yanınızda olacak kişiler kesinlikle onlardır.

9. Eğer sevgiliniz bir akrepse aşkın ve tutkunun ne boyutta yaşanabileceğini biliyorsunuz demektir. Onlar hem sevmeyi, hem de sevgilerini her fırsatta göstermeyi çok iyi becerirler.

10. Akrepler işin seks hiçbir zaman yalnızca bedensel bir aktivite değildir. Onlar seks sayesinde yaşamı ve duyguları keşfederler. En tutkulu insanların akrep burcu olmasının sebebi de tam olarak budur.

11. Oldukça sosyal insanlardır. Neşeli yapılarıyla girdikleri her ortama renk katar, partilerin aranan ismi olurlar.

12. İnce esprilerin ustasıdır akrep insanı. Siz farkında bile olmadan modunuzu öyle yükseltir ki, ondan sıkılmanız asla mümkün olmaz.

13. Onlar yeri geldiği zaman duygularını dışa vuran oldukça hassas insanlardır. Çevrelerine dikkat eden, yardımsever ve duyarlı kişilerdir.

14. İçgüdüleri kuvvetli, ileriyi görebilen insanlardır. Kalplerinin sesini dinlerler ve o ses genellikle haklı çıktığı için pek az yanılırlar.

s1340.photobucket.com

15. Ve risk almayı severler ancak hiçbir zaman mantıksız davranmazlar. Onlar derin düşünen kişilerdir ve bu yüzden aldıkları her risk önceden tüm detaylarıyla hesaplanmıştır.

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asliaslihan

Ben neymişim be😜

quentynmartell

burda bizi övüyor burçlarla ilgili bi itlik puştluk varsa yine akrebe dayamayı da biliyor

mmnynk

bir akrep burcu olarak kucağımda laptop elimde yeşilçayla sıkıntıdan patlamış vaziyette soruyorum arkadaşlar, nerede yaşanıyor bunlar ben de geleyim nolur bakın ben de akrebim hem yükselenim de akrep.

boltonlarin-remzi

Öyleyse sana Bülent Serttaş'ın efsane şarkısıyla cevap veriyorum. Aşk bodrumda yaşanıyor güzelim, bodrum bana ben bodruma özelim. Senin ile cehenneme giderim. (bak en vurucu kısmı geliyor şimdi) Hayat güzel devam ediyor.

aslihan-bora

evet editör evet :D

patronus

Burçlara inanıp inanmamak ayrı mesele de... Hiçbir akrep alınmasın; ilkokulda, ortaokulda ve (liseyi atlıyorum) üniversitede 3 zorba (bully) potansiyelli insan tanıdım, üçü de akrepti. Üçünü de farklı zamanlarda tanıdım ama başka insanlarla can yakıcı alaylar etme, empati yoksunluğu, hadsizlikten doğan gereksiz özgüven, işlerini başkalarına yaptırma cüreti, kendini beğenmişlik, fikirlerde uzlaşmazlık ve kendi bildiği şeyi en doğrusu kabul etme gibi huylar hep bu kızlardaydı. Diğer arkadaşları resmen sindirirlerdi. Kimse onları bu huylarından ötürü pek sevmez, ama hepsi de ürktükleri için seviyormuş gibi yapardı. Tanıdığım, çok yakın akrabam olan bir erkek akrep ise anlaşması çok zor bir kişilik ve aklından ne geçirdiğini bilemiyorsunuz, ayrıca onda da 'en iyi ben bilirim'cilik var. Bu yüzden bu burçtakilere her zaman temkinli yaklaşmak lazım diyorum. (Tabii yükselenleri, bu huylarını törpüleyecek ve onları daha yumuşak huylu yapabilecek bir burç değilse.)

boltonlarin-remzi

Ah dostum en yakınımdakilerden bir sürü akrep var. Ve hepsi ama hepsi istisnasız herşeyin en doğrusunu bilir. Sen kim olabilirsin ki ondan daha fazlasını bilesin. Söz konusu bahis senin en iyi bildiğin şey de olsa ondan daha fazlasını bilemezsin. Bilseler de bilmeseler de artistik cümlelerle çok iyi biliyorlarmış gibi ve tabi yüksek perdeden konuşurlar. Kendi hayatlarında hiç bir şey yolunda gitmez ama onlar hep seni eleştirirler. Yüzlerine vurduklarında sana ne benim hayatım derler de seninkine de karışılamayacağını kavrayamazlar. Enteresan burçtur. Ailenizden kişilerse silip atamazsınız da. Yaşamaya devam edersiniz her seferinde cinlenerek.

patronus

Yeni gördüm bu cevabı ama gözlemlerimde yanılmadığımı anladım. Keşke yanılsaydım, keşke akrep burçları hayatı hem kendilerine hem bize zorlaştırmayan tatlışlar olsalardı :( Sana da, bana da, hepimize kolay gelsin kardeş...

zesken

Ben, herkesin aynı olduğunu düşünmüyorum.. Ben de bir akrebim ve yazdığınız paragrafı okuduktan sonra kendime şüphe duymaya başladım acaba ben bunları yapıyor muyum şeklinde. Açıkcası, ben de zorba insanlarla tanıştım, içlerinden birisi akrepti fakat diğerleri başka burçlardı. Bu zorbalığın, sadece tek bir burca dayandığını düşünemiyorum maalesef.. Fakat siz de haklısınız, bu zorbalığın haddi hesabı yok, Allah akıl fikir versin.

Başlıklar

CinsellikFacebookKatargünlük burç yorumlarıonedio
Görüş Bildir