Sevgilisinin Kendisini Terk Etmemesi İçin Başkalarıyla İlişki Yaşamasına İzin Veren Genç Adam

7.1bPAYLAŞIM

27 yaşındaki genç adam 22 yaşındaki sevgilisi tarafından terk edilmek istemediği için, sevgilisinin başkalarıyla ilişki yaşamasına izin verdi. Yaşadıkları açık ilişkinin detayları Daily Mail'de derlendi.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

22 yaşındaki Beatrice Gibbs, 18 ay önce 27 yaşındaki Adam Gillet ile bir ilişkiye başladı. Yaşadıkları ilişkinin açık olması yönünde karar aldıktan sonra da beş farklı erkekle beraber oldu.

Beatrice'ın iddiasına göre, genç kadın bir gecede altıdan fazla erkekle öpüşmek istiyor.

Diğer erkeklere karşı direnemediği için, depo çalışanı erkek arkadaşı Adam'ı bu konuda ikna ediyor ve eğer izin vermezse onu terk edeceğini söyleyerek tehdit ediyor.

Fakat Adam'ın başka kadınlarla ilişki yaşaması, Beatrice tarafından onaylanmamış. Yine de bu kadını hayatında tutmak için bu özgürlüğü ona tanımış.

"Harika bir durum. Sevdiğim bir erkek arkadaşım var fakat istediğim her erkekle de takılabiliyorum."

"Bazıları hem pastam dursun, hem de karnım doysun tarzında olduğumu düşünebilir. Ama biz mutluyuz ve başkalarının zarar görmesine sebep olmuyoruz. İkimiz de açık ilişki konusunda hem fikir olduğumuz için kendimi suçlu hissetmiyorum. Onun için ne kadar zor olduğunu biliyorum ama beraber olmamızın tek yolu da bu."

Kız arkadaşıyla 2014 yılında Oxford'da düzenlenen bir doğum günü partisinde tanışan Gillet ise ilk başlarda kıskandığını ama şu an mutlu olduğunu söylüyor.

Bunun yanı sıra, yine de kız arkadaşı neler yaşadığını anlattığında bir kıskançlık acısı hissettiğini, fakat duygularıyla başa çıkmayı öğrendiğini de ekliyor.

Bu arada bu şekilde bir başka ilişki yaşayan çift de Los Angeles'dan Holli ve Michael Bell.

Başkalarıyla da ilişki yaşayarak, aralarındaki ilişkiyi canlı tuttuklarını söylüyorlar. Verdikleri röportaja göre, partner değişiklikleri ilişkilerini daha güçlü yapıyor. Hatta Tinder'da birlikte potansiyel sevgililer bakıyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ali-o-yetis

beyefendi siz gavat mısınız ?

unknown_member

ben vurmama bakarım arkadaş demiş, olabilir

okabe-rintarou

2 üniversiet bitirmiş gavat

mevlanasabri

Nasıl gavat oldum adlı kitabımda sizlere hikayemi anlattım diye fox da haber olursa şaşmam ...

yagmurbusracicek

yakında bu adam seri katil olur niye mi oldu diye soran da olmaz adamın tipi potansiyel seri katil tipi ve bu zamana kadar bir şey olmamış sabrını yaradan veriyor ellam.

Görüş Bildir