Senin Ruhun Amerika’nın Hangi Yakasına Ait?

-

Rüyalar Ülkesi Amerika'nın her köşesi başka bir macera. Peki senin maceran nerede geçiyor biliyor musun? Hadi öğrenelim!

1. Diyelim ki arkadaş grubunla bir buluşma ayarladın. Genelde buluşma saatinden önce mi orada olursun yoksa daha sonra mı?

Genelde erken giderim, ama trafiğe göre durum değişir!
Hazırlanmam uzun süreceğinden kesin gecikirim!

2. Şimdi günlük yaşantını düşünmeni istiyoruz. Gideceğin yerlere genelde nasıl gidersin?

Bisiklet, motor veya yürüyerek; açık havayı seviyorum.
Arabamla, taksiyle ya da toplu taşıma falan; hiç kendimi yoramam!

3. Söz konusu giyim tarzın olunca özgünlükten yana mısın yoksa modayı mı takip edersin?

Kendi modamı kendim yaratırım, özgünlük daima kazanır!
Son trendleri takip ederim hep, moda daima en iyisini bilir!

4. Amerika demek rap demek. Bir de rapçi seçer misin bizim için?

Snoop Dogg
Tupac Shakur
Jay-Z
The Notorious B.I.G.

5. Sosyal medya hayatımızın merkezinde! Peki sen orada paylaştığın fotoğrafları nasıl çekmeyi seviyorsun? Selfie şeklinde mi yoksa profesyonel çekimler mi?

Selfie daima daha doğal ve samimi bence!
Profesyonel çekim elbette, güzelliğimi en iyi şekilde yansıtmalıyım!

6. Bu aralar spor yapasın var ama karar veremiyorsun: Fitness çok statik, yoga da çok klişe! Aynı zamanda eğlenmek de istiyorsun: İki seçenek arasında kaldın, hangisini seçeceksin?

Kick boks
Voleybol

7. Bu test sonunda bizden bir Amerika tatili kazandın ve tatile yalnızca bir şey götürme hakkın var diyelim. Yanına alacağın şey ne olurdu?

Fotoğraf Makinem
Kitabım
Kulaklığım
Diş fırçam

8. Son olarak tarzına hangisi daha çok yön veriyor: Bohem ışıltılar mı yoksa çarpıcı ve şehirli bir hava mı?

Bohem şıklık ve ışıltılar her zaman tercihim!
Çarpıcı ve cool bir stil elbette!

Senin Ruhun Batı Yakasına Ait!

Senin ruhun Amerika'nın Batı Yakası'na ait. Cıvıl cıvıl, hayat dolusun sen. Enerjin her zaman üst seviyede. Sürprizlerle dolusun ve hayallerinin peşinden gitmeye bayılıyorsun. Birinin senin yanındayken sıkılması mümkün değil. Bu yüzden çevrende çok seviliyorsun. Ortamların aranan insanısın resmen. Peki Batı Yakası güneşinin ışıltısını makyajına taşımak ister misin? Dünyaca ünlü süpermodel Gigi Hadid'in doğup büyüdüğü Los Angeles şehrinden esinlenerek hazırlandığı Gigi x Maybelline Bohem & Şık Los Angeles Koleksiyonu şimdi Türkiye’de! Yalnız koleksiyondaki ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu ve elini çabuk tutman gerektiğini hatırlatmak isteriz! Gigi’den sevgilerle!

Senin Ruhun Doğu Yakasına Ait!

Senin ruhun Amerika'nın Doğu Yakası'na ait. Her şeyden önce çarpıcı ve coolsun sen. Bir şeyi almak istersen alırsın, başarmak istersen başarırsın. İçten motivasyonlu doğmuşsun. Ruhunda kazanmak var. Hiperaktifsin biraz da. Arkadaşlarınla dışarı çıktığında bir yerde 1 saatten fazla durduğun zaman canın sıkılır. "Hadi buradan nereye geçiyoruz?" sorusu senden gelir hep. Peki Doğu Yakası'nın ilham verici havasını makyajına taşımak ister misin? Dünyaca ünlü süpermodel Gigi Hadid'in New York’un cool havasından esinlenerek hazırladığı Gigi x Maybelline Çarpıcı ve Şehirli New York Koleksiyonu şimdi Türkiye’de! Yalnız koleksiyondaki ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu ve elini çabuk tutman gerektiğini hatırlatmak isteriz! Gigi’den sevgilerle!

GIGI x MAYBELLINE Makyaj Koleksiyonlarını Satın Almak İçin Hemen Tıkla!

Görüş Bildir