Senin Enerjinin Rengi Ne ?

-
Abone ol

Enerjimizin de rengi vardır. Kimisi kırmızı, kimisi mavi, kimisi ise yeşildir. Acaba senin enerjin ne renk? Öğrenmenin en kolay yolu bu test! Hadi vakit kaybetmeden çöz ve öğren sonucunu!

1. Haydi başlayalım. Hangi aktivite sana daha çekici geliyor?

Yüzmek
Spor yapmak
Dans etmek
Uyumak
Güneşlenmek
Bahçe işleri

2. Evreni oluşturan 4 elementten hangisi sana göre daha etkileyici?

Su
Ateş
Toprak
Hava

3. Nasıl bir ilişki seni cezbeder?

Çalkantılı
Ruh eşi
Karmaşık
Neşeli
Tutkulu
İstikrarlı

4. Dokuz gün bayram tatilin var ve şirketin istediğin bir yere gitme fırsatı verdi. Nerede tatil yapmak istersin?

Büyük şehirler görmeli.
5 yıldızlı otel tadından yenmez.
Kumsallar beni bekler.
Ormanda kamp ne de güzel olur.
Memlekete iyidir,iyi.
Evde sessiz, sakin bir tatil hepsinden güzel.

5. Pekii günün en güzel saatleri bunlar diye tanımlayabileceğin zaman dilimi hangisi?

6. Büyük bir tutkuyla yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan sanat dalı hangisi?

Müzik
Resim
Sinema
Oyunculuk
Fotoğrafçılık
Dans

7. Bu hayatta en yakınım diyebileceğin şey nedir?

Kendim
Sevgilim
Çocuklarım
Arkadaşlarım
Ailem
Evcil hayvanım

8. Son olarak genelde hangisini dinlersin?

Senin enerjinin rengi mavi!

Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjin gökyüzü kadar uçsuz bucaksız, okyanuslar kadar da derin. Bu da seni çok duygusal bir insan yapıyor. Ah senin o hassaslığın yok mu, hemen indiriyorsun omuzlarını, hemen melankoliye bağlıyorsun. Enerjinin sınırlarını duyguların belirliyor yani. Şunu da eklememiz lazım kafandan ne geçiyorsa dilinde de o var. Mavi, sonsuz gökyüzünün ve uçsuz bucaksız denizlerin rengidir. Aynı senin enerjin gibi. Mavinin huzuru yanı başından hiç ayrılmasın :)

Senin enerjinin rengi sarı!

Senin enerjinin rengi sarı! Senin enerjin renkler arasında en pozitifi ve mutlusu sarıyla dolu. Çünkü sen zaten böyle bir insansın; daima neşeli, gülümser ve pozitifsin. Sendeki bu güzel enerjiyi de etrafına dağıtmayı o kadar güzel beceriyorsun ki, girdiğin ortama güneş gibi doğuyorsun resmen. Senin ruhunda, hayatında kötümserliğe, karanlıklara yer yok asla. Sarı mutluluğun ve dostluğun rengidir. Sarının  hayat enerjisi ve neşesi yanı başından hiç ayrılmasın :)

Senin enerjinin rengi yeşil!

Senin enerjinin rengi yeşil! Senin enerjin doğanın bir yansıması gibi adeta. Dinginliği, huzuru ve ferahlığı doğadan gelmiş. Bu da seni son derece sakin bir insan yapıyor. Sen, tıpkı yeşilin hissettirdikleri gibi hayat dolusun, aşk insanısın. Yenilenme ve denge senin enerjinin en temel noktaları. Senin parçayla değil, bütünle ilgilenen bir enerjin var. Tıpkı doğa gibi. Ayrıca yeşil başarının rengidir. Yeşilin ferahlığı yanı başından hiç ayrılmasın :)

Senin enerjinin rengi kırmızı!

Senin enerjinin rengi kırmızı! Senin tutkuyla dolu bir enerjin var. Enerjin resmen aşk, güç, hırs ve öfke dolu. Bu da senin tutkulu ve canlı-kıpır kıpır bir kişiliğe sahip olduğunu gösteriyor.Çünkü sen ne yaşıyorsan dibine kadar, tutkuyla yaşıyorsun. Kimsenin senin keyfini kaçırmaya hakkı yok zaten bunu başaramazlar da. İnsanlar senden aldıkları enerjiden besleniyorlar adeta bu yüzden de her zaman ortamların aranan elemanı oluyorsun hep. Kırmızının tutkusu yanı başından hiç ayrılmasın :)

Senin enerjinin rengi mor!

Senin enerjinin rengi mor! Mor gücün, asaletin ve zenginliğin rengidir. Senin enerjine de bu yakışırdı zaten! Bu enerjiyle dünyaları değiştirirsin ama sen enerjini kişisel alanda kullanmayı seviyorsun. Çevrene yaydığın enerjiyle bir evin yıllık elektrik ihtiyacı. :) Dahası, mor bilgeliğin rengidir. Herkesin saygı duyduğu bilge bir kişiliğe de sahipsin sen. Büyüleyici ve etkileyici bir tarafın olduğu ise bir gerçek. Morun özgürlüğü ve bilgeliği yanı başından hiç ayrılmasın :)

Senin enerjinin rengi turuncu!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecenaz-avcioglu

Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjin gökyüzü kadar uçsuz bucaksız, okyanuslar kadar da derin. Bu da seni çok duygusal bir insan yapıyor. Ah senin o hassaslığın yok mu, hemen indiriyorsun omuzlarını, hemen melankoliye bağlıyorsun. Enerjinin sınırlarını duyguların belirliyor yani. Şunu da eklememiz lazım kafandan ne geçiyorsa dilinde de o var. Mavi, sonsuz gökyüzünün ve uçsuz bucaksız denizlerin rengidir. Aynı senin enerjin gibi. Mavinin huzuru yanı başından hiç ayrılmasın :) ARTIK DOĞRU DEMEKTEN BIKTIM AMA DOĞRU

yusuf-yagiz-pazar

Bütün bilgilerimde doğru.

yusuf-yagiz-pazar

Senin enerjinin rengi mor! Mor gücün, asaletin ve zenginliğin rengidir. Senin enerjine de bu yakışırdı zaten! Bu enerjiyle dünyaları değiştirirsin ama sen enerjini kişisel alanda kullanmayı seviyorsun. Çevrene yaydığın enerjiyle bir evin yıllık elektrik ihtiyacı. :) Dahası, mor bilgeliğin rengidir. Herkesin saygı duyduğu bilge bir kişiliğe de sahipsin sen. Büyüleyici ve etkileyici bir tarafın olduğu ise bir gerçek. Morun özgürlüğü ve bilgeliği yanı başından hiç ayrılmasın :)

abdullah-calar

Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjinin rengi mavi! Senin enerjin gökyüzü kadar uçsuz bucaksız, okyanuslar kadar da derin. Bu da seni çok duygusal bir insan yapıyor. Ah senin o hassaslığın yok mu, hemen indiriyorsun omuzlarını, hemen melankoliye bağlıyorsun. Enerjinin sınırlarını duyguların belirliyor yani. Şunu da eklememiz lazım kafandan ne geçiyorsa dilinde de o var. Mavi, sonsuz gökyüzünün ve uçsuz bucaksız denizlerin rengidir. Aynı senin enerjin gibi. Mavinin huzuru yanı başından hiç ayrılmasın :)

kubra-karacan2

kırmızı <3 en sevdgm rernk zaten

Görüş Bildir