Görüş Bildir
Haberler
Selin Ciğerci'den Boşanan Gökhan Çıra Kiminle Yakalandı? Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye Olay Gönderme!

Selin Ciğerci'den Boşanan Gökhan Çıra Kiminle Yakalandı? Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye Olay Gönderme!

Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci'nin sürpriz bir şekilde boşanmaları ve ardından yaşananlar sık sık gündeme geliyor. İş ortaklıkları devam eden ikili yeni aşklara yelken açarken karşılıklı göndermeler yapmayı da ihmal etmiyorlar. Peki, Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra kiminle yakalandı? Selin Ciğerci hakkında hangi açıklamada bulundu? Detaylar haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, evliliklerini 10 Eylül 2021 tarihinde, anlaşmalı olarak tek celsede sonlandırmıştı. İkili mal varlıklarını bölüşürken iş ortaklıklarını devam ettiriyordu. Ancak Ciğerci yaptığı bir açıklamada bu ortaklığı da bitirmeyi düşündüğünü söylemiş bir süre sonra da yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ciğerci'nin eski kocası Gökhan Çıra TV8 kameralarına trafikte bir kadınla yakalandı. Yeni bir aşk yaşadığı iddiası gündem olan Çıra bu sorulara yanıt vermezken eski karısı Ciğerci'nin iş anlaşmasını bitirmeyi düşünmesi sorusuna ise imalı bir yanıt verdi.

"Biz Kimseyi Zorla Tutmuyoruz"

"Biz Kimseyi Zorla Tutmuyoruz"

Gökhan Çıra bu konuda gelen sorulara 'Biz kimseyi zorla tutmuyoruz. Gitmek isterse kendi keyfi bilir. Biz yine aynı yerde devam ediyoruz çok şükür” cevabını verdi.

Öte yandan Çıra'nın yanındaki kişinin Brezilyalı olduğu ve ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın