Görüş Bildir

etiket Seçtiğin Evlere Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Ev tercihlerimiz iç dünyamızı yansıtıyor olabilir mi? Karakter analizin için güvende hissettiğin ya da bir gün yaşamak istediğin evleri seçmen yeterli!

İlk tercihinle başlayalım.

Hangi ev daha yakın hissettiriyor?

Bu iki evi görünce arada kalacak gibisin.

Yolu yarıladın!

Neredeyse bitti! Bu iki evden hangisi seni evinde hissettirir?

Sıra son eve geldi:

İçe dönük

İçe dönük

Bazı insanlar endişelerinin, kaygılarının, mutsuzluklarının yanında heyecan ve sevinçlerini de kendilerine saklama eğilimindedirler. Bu kişilere içe dönük kişiler diyoruz ve sen de bunlardan biri gibisin. Evin senin güvenli sığınağın ve evde olmak senin için huzur verici bir eylem. Sosyalleşmek bir ihtiyaç olsa bile kendin için en doğrusunu seçeceğini biliyorsun!

Dışa dönük

Dışa dönük

İçe kapanık ve yalnızlık arayışındaki insanlara kıyasla oldukça sosyal ve girişken insanları dışa dönük insanlar olarak tanımlıyoruz. Tercihlerin, senin de bu sınıfa ait olduğuna dair ipuçları veriyor. Sosyalleşme ve kalabalıkta kendini canlı hissediyorsun; uzun süre evde kalmak, başından geçenleri kimseye anlatmamak gibi yalnız alışkanlıklar sana göre değil. Canlılık seni yeniliyor!

İyimser

İyimser

Yaşadığın ya da tanık olduğun olaylara ilk seçenek olarak pozitif bakma eğilimindesin. İyimser olmakta fayda görüyorsun; çünkü olaylar hakkında kendini gereksiz yere olumsuzluğa sürüklemenin kimseye bir yararı olmadığının bilincindesin. Bu, testi çözen kullanıcılarımız da dahil birçok insanın istediği bir şey!

Kötümser

Kötümser

Olaylara diğer insanlara nazaran biraz daha negatif bakmaya meyilli görünüyorsun. Bardakta gözüne çarpan ilk şey boş tarafı olabilir. Belki bunu gerçekçilik olarak içselleştirip bu özelliğinle barışmış bile olabilirsin. Diğer yandan hayatın siyah beyaz olmadığını bilmek, dinleme alışkanlığı edinmek gibi ender özelliklere sahip olduğun için şanslı hissediyorsun.

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
149
64
45
23
21
13
13
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?