Seçimlerine Göre Hangi Dominant Renksin?

-
Abone ol

Hangi dominant renk olduğunu merak ediyorsan, yapman gereken tek şey görsellerde dikkatini en çok seçen rengi seçmek!

1. Hazırsan başlıyoruz: Hangi renk daha çok dikkatini çekti?

2. Bu güzel sonbahar görselinde seni en çok etkileyen renk hangisi?

3. Peki bu görselde?

4. Gökkuşağını andıran bu görselde dikkatini hangi renk çekti?

5. Bu pastel tonlardan hangisi seni etkiledi?

6. Hadi bakalım sona yaklaşıyoruz:

7. Sırada meyveler var!

8. Ve son soru: Hangi renk?

Sarı!

Sen genel anlamda pozitif ve neşelisin. Enerjini etrafına dağıtmayı o kadar güzel beceriyorsun ki, girdiğin ortama güneş gibi doğuyorsun resmen. Senin ruhunda, hayatında kötümserliğe, karanlıklara yer yok asla. Sarı mutluluğun ve dostluğun rengidir. Oldukça dışa dönük bir kişilik olduğunu da eklemek gerek! Seni tanıyanlar iyi bilir ki, sen aslında oldukça mantıklı ve analitiksin. Tam da bu yüzden sen etrafındakiler için eşsizsin, yeri dolduralamayansın. Sarının hayat enerjisi ve neşesi yanı başından hiç ayrılmasın 💛

Mavi!

Sen son derece hassas, kırılgan ve duygularıyla fazla içli dışlı olan bir insansın. Dışarıya çok fazla göstermeye çalışmasan da elinde değil; bazı olaylardan çok çabuk etkilenebiliyorsun. Yani bu demek oluyor ki, sen duygusal, az biraz içe kapanık ve en önemlisi sezgisel bir insansın. Sezgilerin seni bu zamana kadar hiç yanıltmadı. Duygusal zekan da çok güçlü, insan ilişkilerini neredeyse saniyesinde çözüyorsun. Tabii bu da seni çok duygusal bir insan yapıyor. Ah senin o hassaslığın yok mu, her şeyden etkileniyorsun. Enerjinin sınırlarını duyguların belirliyor yani. Tertemiz bir kalbe sahipsin, bu yüzden mavinin huzuru da seni hiç bırakmasın!

Kırmızı!

Sen tutkulu ve canlı, kıpır kıpır bir kişiliğe sahipsin. Öncü ve öndersin, insanlar senin izinden gelse sonu pişmanlık olmaz asla! Hırslı ve azimlisin, tuttuğunu koparır, bu konuda insanların gözünü bile korkutmayı başarırsın. Özgür ruhun ve enerjik yapın bir araya gelince, hayal gücünün tarif edilemez bir yaratıcılığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki, bazen kendi sınırlarını aşman bile mümkün. Sen ne yaşıyorsan dibine kadar, tutkuyla yaşıyorsun. Kimsenin senin keyfini kaçırmaya hakkı yok; zaten bunu başaramazlar da. Kısacası, sen başkasın!

Yeşil!

Sen, en net ifadeyle aşk insanısın! Gerçek bir iyimser, gerçek bir maceraperest ve gerçek bir doğaseversin. Sevdiğin kadar sevilmek hayattaki tek beklentin. Buradan yola çıkarak da, ne kadar duygusal ve ne kadar hassas olduğunu söylesek yeridir. Zihnin ve duyguların uyum içinde hareket ediyor. Haliyle başarılı olmamak için hiçbir sebebin kalmıyor. Üretici ve verimli olma özelliklerinle de, yaratıcılığın sınırlarını zorluyorsun. Yenilenme ve denge senin temelinde var. Ayrıca senin parçayla değil, bütünle ilgilenen bir zihnin var. Tıpkı doğa gibi. 💚

Siyah!

Siyah gücü, orijinalliği, sadeliği, gizemi ve yüksek ruhsal gücü temsil eder; tıpkı senin gibi! Sen ipleri elinde tutmayı seven bir kişiliksin ayrıca; kontrol delisisin, öbür türlü için rahat etmiyor neylersin. Doğuştan ve doğal bir lider olduğunu da eklemek gerek. Disiplinlisin, iradelisin ve bunlar tamamen senin güçlü karakterinle ilintili. Biraz karamsar ve şüpheci bir bakış açın var, herhangi bir şeyi kolay kolay beğenmiyorsun. Ama kim bilir, belki de olması gereken budur!

Beyaz!

Sen tam anlamıyla bütün saflıkların ve güzelliklerin birleştiği bir insansın! Asalet ve zarafet denince akıllara önce sen gelirsin. Korkusuzluğun kitabını da sen yazmış olabilirsin. Yeni başlangıçlar seni hiçbir zaman korkutamaz, hatta bundan bambaşka bir tat alıyorsun. Çevrendeki insanlar sana büyük bir güven duyuyor, bu konuda haksız oldukları asla söylenemez. Girdiğin her ortamda kendini sevdiriyor ve bütün insanların güvenini kazanmayı başarıyorsun. Bütün renkleri üzerinde toplamış gibisin, hiçbir zaman uyum problemi de çekmiyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Mavi! Sen son derece hassas, kırılgan ve duygularıyla fazla içli dışlı olan bir insansın. Dışarıya çok fazla göstermeye çalışmasan da elinde değil; bazı olaylardan çok çabuk etkilenebiliyorsun. Yani bu demek oluyor ki, sen duygusal, az biraz içe kapanık ve en önemlisi sezgisel bir insansın. Sezgilerin seni bu zamana kadar hiç yanıltmadı. Duygusal zekan da çok güçlü, insan ilişkilerini neredeyse saniyesinde çözüyorsun. Tabii bu da seni çok duygusal bir insan yapıyor. Ah senin o hassaslığın yok mu, her şeyden etkileniyorsun. Enerjinin sınırlarını duyguların belirliyor yani. Tertemiz bir kalbe sahipsin, bu yüzden mavinin huzuru da seni hiç bırakmasın! bide; Kırmızı! Sen tutkulu ve canlı, kıpır kıpır bir kişiliğe sahipsin. Öncü ve öndersin, insanlar senin izinden gelse sonu pişmanlık olmaz asla! Hırslı ve azimlisin, tuttuğunu koparır, bu konuda insanların gözünü bile korkutmayı başarırsın. Özgür ruhun ve enerjik yapın bir araya gelince, hayal gücünün tarif edilemez bir yaratıcılığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki, bazen kendi sınırlarını aşman bile mümkün. Sen ne yaşıyorsan dibine kadar, tutkuyla yaşıyorsun. Kimsenin senin keyfini kaçırmaya hakkı yok; zaten bunu başaramazlar da. Kısacası, sen başkasın!yani mor,ikisinin karışımı.p hep moru seçtim genelde ama son şıkta yoktu.aslında kırmızı çıktı ama mavi severim ve ikisi de uyuyo,ama daha çok mavi

mert-ertan

kırmızı ve yeşil zaten . bildi

naz-basdas

Kırmızı ama mavi severim :) Sen tutkulu ve canlı, kıpır kıpır bir kişiliğe sahipsin. Öncü ve öndersin, insanlar senin izinden gelse sonu pişmanlık olmaz asla! Hırslı ve azimlisin, tuttuğunu koparır, bu konuda insanların gözünü bile korkutmayı başarırsın. Özgür ruhun ve enerjik yapın bir araya gelince, hayal gücünün tarif edilemez bir yaratıcılığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hatta öyle ki, bazen kendi sınırlarını aşman bile mümkün. Sen ne yaşıyorsan dibine kadar, tutkuyla yaşıyorsun. Kimsenin senin keyfini kaçırmaya hakkı yok; zaten bunu başaramazlar da. Kısacası, sen başkasın!

orhan-ulusoy

Sarı!

nurcii

Benim de ;)

orhan-ulusoy

şaşırmadım (:

linda-samuel

Sarı

Görüş Bildir