Önlem mi Yaşam Tarzına Saldırı mı? Pazar Günleri Sokağa Çıkma Yasağı Kararına Tepki Yağdı!

414PAYLAŞIM

Bu virüsün akşam saatleri ve pazar günleriyle zoru var anlaşılan.

Kabine Toplantısı sonrası normalleşmeye yönelik adımlar açıklandı. Pek çok çelişkili kararın yanında pazar günlerinin yasak olması en çok yankı uyandıran olay oldu.

Ve Beklenen Açıklama Geldi! İşte Kabine Toplantısı Sonrası Alınan Normalleşme Kararları - onedio.com
Ve Beklenen Açıklama Geldi! İşte Kabine Toplantısı Sonrası Alınan Normalleşme Kararları - onedio.com

1. Pazar yasakları tepkileri beraberinde getirdi.

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

11. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur-onal

İyice oyuncak ettiler, yalama ettiler yasağı. Yasak olacaksa tam olacak. 'Yasak var ama şunlar işe gidecek.', 'Şu saatler arasında gezilebilecek.', 'Şu mekanlar şu kadar açık olacak.', 'Şu kadar km ötesine gidilemeyecek.'... Ya virüs ajanda mı tutuyor lan insanlara bulaşmak için? Risk, her yerde. Bir insanın bile dışarıda olması bu pandeminin müzminliğini tetikler. Sıkı bir kapanma, muntazam bir aşı sistemi, teferruatlı bir dezenfekte işlemi falan belki de kurtaracak bizi bu illetten. Milletin derdi 'salgından' değil, 'maskeden' kurtulmak olmuş. Alkol ve hatta regl bile yasaklanıyor fırsattan istifade. Konu o kadar çarpıtıldı, o kadar kayışı kopardı ki insanlar artık büyük resme, genele bakamıyor. Tümevarım sıfır. Çıkarcılarla, oportünistler ile uğraşmaktan canımızı bile ellinci plana atmışız. Allah herkese akıl, fikir versin.

ayla-eflatun

hayır cmt yasak yap pazar ac ..ama yok illa cmt calısıcaz

ventul

biz gibi hafta sonu dahil çalışıp bir izin günümüzü evinizde geçirin diyen bir başkanımız var lütfen ! :))

exclusion

İnsanlar Sedat Peker'in videolarını izleyip gün içerisinde sosyal medyadan daha iyi kritik yapabilsinler diye ayarlanmış olduğunu düşünüyorum :)

marine-fucker

Soru değil bu, tabii ki yaşam tarzına saldırı. Bir azılı muhalif olarak ben 1.5 senedir sokağa çıkmamışım. 1 kere kafeye gitmemişim. 1 kere toplu taşımaya binmemişim. Aşı sıram gelse aşımı da olurdum. Ben niye hala 22.00 da evime giriyorum lan dalyarak? Geçelim sürü bağışıklığına, beslenmesi yetersiz, "sktret emmoğlu bi bok olmaz" diyen, o lebaleb benim bu kongre senin gezen, devlet hastanesine muhtaç çomarlar da geberip gitsin, rahatlayalım, bu nedir ya?

Görüş Bildir