Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Onları Çok Erken Kaybettik! Dünyaca Ünlü Müzik Dehaları Günümüzde Yaşıyor Olsalardı Nasıl Görünürlerdi?

-

Bütün dünyada tanınan ve erken yaşta kaybettiğimiz ikonik müzik dehaları eğer hala yaşıyor olsalardı nasıl görünürlerdi hiç düşündünüz mü? Bir fotoğraf, restorasyon ve manipülasyon şirketi bu düşünceyi gerçeğe dönüştürdü ve herkesin tanıdığı 11 müzisyenin günümüzdeki halini görmemizi sağladı. 

Görmek için aşağı kaydırın ve yorumlarda fikrinizi belirtmeyi unutmayın!

Kaynak: https://www.boredpanda.com/dead-celebrit...

1. Kurt Cobain

Birçok kişi tarafından 90'ların en büyük rock sanatçısı olarak kabul edilen Kurt Cobain, 5 Nisan 1994'te 27 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 51 yaşında olacaktı.

2. Karen Carpenter

The Carpenters'ın davulcusu ve solisti olan Karen Capenter, 4 Şubat 1983'te 32 yaşındayken vefat etti. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 68 yaşında olacaktı.

3. Keith Moon

The Who grubunun davulcusu Keith Moon, 7 Eylül 1978'de 32 yaşındayken bu hayata gözlerini yumdu. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 71 yaşında olacaktı.

4. Bob Marley

Reggae müziğinin efsanevi sanatçısı 11 Mayıs 1981'de 36 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 73 yaşında olacaktı.

5. Dennis Wilson

Beach Boys'un kurucu üyesi olan Dennis Wilson, 28 Aralık 1983'te 39 yaşındayken vefat etti. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 74 yaşında olacaktı.

6. Jimi Hendrix

Rock müziğin en ünlü gitaristi Jimi Hendrix, 18 Eylül 1970’te 27 yaşındayken hayranlarına ve bu dünyaya veda etti. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 75 yaşında olacaktı.

7. Janis Joplin

Sıra dışı bir rock-blues şarkıcısı olan Janis Joplin, 4 Ekim 1970'te 27 yaşındayken aramızdan ayrıldı. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 75 yaşında olacaktı.

8. Jim Morrison

The Doors grubunun söz yazarı ve solisti "Kertenkele Kral", 3 Temmuz 1971'de 27 yaşındayken bu dünyaya veda etti. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 75 yaşında olacaktı.

9. John Lennon

Muhteşem müzik grubu Beatles'ın kurucusu, söz yazarı ve barış öncüsü John Lennon, 8 Aralık 1980'de 40 yaşındayken öldürüldü. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 77 yaşında olacaktı.

10. Bobby Darin

Rock 'N' Roll'un ilk zamanlarından beri tanıdığımız Bobby Darin, 20 Aralık 1973'te 37 yaşındayken vefat etti. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 82 yaşında olacaktı.

11. Elvis Presley

Rock 'N' Roll'un Kralı 16 Ağustos 1977'de 42 yaşındayken bu hayata gözlerini yumdu. Eğer günümüzde yaşıyor olsaydı, 83 yaşında olacaktı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tunahandolunay1

Eminim ki şu arkadaşa destek verlise neler yapar

burak-celik22

hendrix belliki müzğü bırakıp esnaflığa yönelmiş azcık ucundanda gayrimenkul işi koşturuyo

emrah-karadag1

bob Marley’i Flash Tv yaslandirma teknigiyle yaslandirdiniz herhalde?

bidost

Yani şu fotoyu görünce elvis iyi ki erken ölmüş dedim🙈

coldhearted

Liste eksik olmuş biraz. Jason Becker, Cliff Burton, Jeff Hanneman, Paul Grey, Lemmy Killmister, Chester Bennington ...

minotaur

Jason Becker ne ara öldü ? Cliff i geçtim, hadi Paul'u de geçtim de, diğerlerinin 40 ı çıkmadı daha. Ne kadar değişebilecekler :)

coldhearted

Becker diyince aklıma old school thrash modeli geldiği için her seferinde karıştırıyorum 😁 yaşayan efsane diyelim. Diğerlerine gelicek olursak "40" anlayışınız baya ilginç, hanneman öleli 5, killmister öleli 3 yıl oldu, 3 gün sonra da Bennington öleli 1 sene olacak. Zira mevzu, ne kadar süredir ölü oldukları değil müzik dünyasına nasıl bi damga vurdukları. Neyse 'Stay heavy' diyelim konu tatlıya bağlansın (:

Görüş Bildir