Görüş Bildir
Haberler
Öldür Beni Sevgilim Konusu Nedir? Öldür Beni Sevgilim Filmi Oyuncuları Kimler?

Öldür Beni Sevgilim Konusu Nedir? Öldür Beni Sevgilim Filmi Oyuncuları Kimler?

Müge Kakşi
23.10.2021 - 17:15

2019 yılında gösterime giren Öldür Beni Sevgilim filmi yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez otururken filmin senaryosu Murat Dişli'nin  kaleminden çıkmıştır. Bu gece Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak Öldür Beni Sevgilim filminin başrollerinde ise Seda Bakan ve Murat Boz gibi oyuncular yer alıyor. Peki Öldür Beni Sevgilim filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Detayları haberimizde sizler için derledik..

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Öldür Beni Sevgilim Filmi Konusu Nedir?

Öldür Beni Sevgilim Filmi Konusu Nedir?

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. 

5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini birbirinden komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulur...

Öldür Beni Sevgilim Filmi Oyuncuları Kimler?

Öldür Beni Sevgilim Filmi Oyuncuları Kimler?
  • Murat Boz - Okan 

  • Seda Bakan - Demet 

  • Açelya Topaloğlu

  • Özgür Emre Yıldırım

  • Seda Güven

  • Yosi Mizrahi

  • Dilşad Şimşek

  • Ali Yoğurtçuoğlu

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın