Görüş Bildir
Haberler
Öğrencisini Kefenleyerek Ders Anlatan Öğretmen Hakkında Soruşturma Başlatıldı

etiket Öğrencisini Kefenleyerek Ders Anlatan Öğretmen Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Balıkesir'de bir öğrencisini sınıfta kefenleyip ders anlatan ve görüntüleri sosyal medyadan paylaşan öğretmen hakkında soruşturma açıldı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Altıeylül 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Bekir Çete, ölünün kefenlenmesi işlemini sınıfta uygulamalı olarak anlattı. Bir öğrencisini kefenleyen öğretmen, buna ilişkin görüntüleri de sosyal medyadan paylaştı.Çete'nin paylaşımına göre, derse cami imamı da katıldı.

Bekir Çete, fotoğrafları 'Bugün dersimizde bir öğrencimizi ölmeden öldürdük ve kefenleyip manevi olarak öbür dünyaya gönderdik. Bu aşamada Kasaplar Cami İmam Hatibi Cengiz hocama da teşekkür ediyorum. Ölümü, yeniden taa içimizde ve yanımızda hissettik' mesajıyla paylaştı.

Mezarlıkta "ahiret" dersi

Mezarlıkta "ahiret" dersi
İçeriğin Devamı Aşağıda

Öğretmen Çete'nin sosyal medya hesabındaki paylaşımlardan, öğrencilerini morga ve mezarlığa da götürdüğü anlaşılıyor. 'Ahiret hayatı' konusunu mezarlıkta işleyen öğretmen, yine bu anların fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı. Çete, mesajında şöyle dedi:

'Bugün 11.sınıf öğrencilerimize, ahiret hayatı kokusunu, Balıkesir Başçeşme Mezarlığı'nda işledik. Hayatın en gerçek olayı olan eğitimi hatırlattım.'

Valilik soruşturma başlattığını bildirdi

Valilik soruşturma başlattığını bildirdi

Balıkesir Valiliği, öğretmen Bekir Çete hakkında soruşturma başlattı. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Bekir Çete'nin 11. sınıfta okuyan bir öğrenciyi kefenleyerek ders anlattığı ve bunu sosyal medyadan paylaştığı iddiasıyla Balıkesir Valiliğince inceleme başlatıldığı belirtildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
504
449
167
130
62
31
24
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?