Minibüste Tacize Uğrayan Kadının Yaşadıkları ve Olayı Görenlerin Verdiği Farklı Tepkiler

1.5bPAYLAŞIM

En ufak bir taciz şüphesinde bile tepki vermek lazım!

Taciz konusunu bir türlü halledemiyoruz. Biri bitse birisi başlıyor ve kadınlar her alanda taciz edilmekten kaçamıyor. Şimdiki örnek ise Twitter'da bulunan baby shark isimli kullanıcının başından geçen bir olay. Bu taciz olayına ve duyarlı vatandaşların tepkisine birlikte bakalım.

Fotoğraf temsilidir.

Olayın gerçek olmadığın düşünenler için tacize uğrayan kullanıcının paylaştığı tutanak da var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soyledim-gitti

Düşünüyorum da ben sapık olsam, şu dönemdeki halkın yoğun tepkisinden korkar hiçbir şey yapamazdım. Bu adamlar okuyup yazmadığı gibi gündemden de çok uzaklar heralde. Ya da kan başka yere aktığı için cahil cesareti gösteriyorlar.

militarist

öncelikle arkadaşıma geçmiş olsun, umarım böyle olaylar bir daha yaşanmaz ve tacizci şerefsiz de gereken cezayı alır. lakin şöyle bir şey var otobüstekiler her ne kadar tacizciyi savunur gibi dursa da bence olgun düşünmüşler şaşırdım açıkcası. direk öldüresiye linç etmemişler. ülkede adalet ne kadar sağlam tartışılır ama ne olursa olsun cezayı adalet vermeli, linç kültürüyle bu işler yürümez.

delinator07

BAZI KAHRAMANLAR PELERİN TAKMAZ..

burak-erol6

''kadınlar kendisini korur sizin korumanıza ihtiyacı yok'' ne ya allah akıl fikir versin. feminizm böyle bir şey değil ablacım

armagan-eraslan1

apar topar darp raporu almaya gitmek.. bu pislik bunu birkaç defa daha yapmış olmalı öyle alışmış ki algoritmayı çözmüş taciz et şikayet edecek biri olursa hemen darp raporu al.. allahtan o adam görmüş olayı gerçekten tüylerim ürperdi hele hele şu baştaki kadının tacizciyi savunması yok mu!!! kadın kadının düşmanıdır demeleri doğruymuş

Görüş Bildir