Görüş Bildir

Levent Gültekin: 'Saldırıyı Organize Eden Kişiyi Buldum'

Haberler
> Levent Gültekin: 'Saldırıyı Organize Eden Kişiyi Buldum'

Geçtiğimiz haftalarda saldırıya uğrayan gazeteci Levent Gültekin, saldırıyı organize eden kişiyi bulduğunu açıkladı. Gültekin görüşmek için mesaj attığını ancak henüz bir dönüş yapılmadığını söyledi. 

Halk TV'de katılacağı program için gittiği Bakırköy'de kalabalık bir grubun saldırısına uğrayan gazeteci Levent Gültekin, kendisine yönelik saldırıyı organize eden kişiyi bulduğunu ifade etti.

'Bu işi organize edeni buldum. Meğer bunlar asıl saldırıyı, Gara şehitlerinin olduğu gün program yapmadık ya, o gün planlamışlar' diyen Gültekin, 'Sosyal medyadan buldum. Mesaj attım. Gel oturalım konuşalım. Bana neden düşmansın? Bu kadar öfkenin kaynağı nedir konuşmak isterim dedim. İki gündür cevap vermedi. Seni nedir öfkelendiren de 25 kişiyi toplayıp üzerime saldın' ifadelerini kullandı.

Soylu ve Gül'e: Ayıp ediyorlar

Soylu ve Gül'e: Ayıp ediyorlar

İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı'na da faillerin yakalanması için çağrıda bulunan Gültekin, 'Buradan İçişleri Bakanı'na, Adalet Bakanı'na tekrar söylüyorum. İki kişi tutuklayarak konuyu kapatacağını düşünüyorlarsa ayıp ediyorlar. İkisi de o koltuğu işgal ediyorlarsa, çete hukukunu sokakta kim egemen kılmak isteyen kim olursa olsun gerekli cezayı vermeleri gerekiyor' dedi.

Levent Gültekin'e saldıran iki kişi geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
3
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?