Görüş Bildir
Haberler
Kuruluş Osman 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kuruluş Osman 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
21.05.2021 - 18:33

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; kalabalığın içinden Malhun Hatun at üzerinde Osman Bey'e doğru gelir ve ikilinin nikahı kıyılır. Diğer tarafta Togay Osman'ın düğününü fırsat bilip planlar kurmaya başlamıştır. Malhun Hatun ve Osman Bey birbirlerine mutlulukla bakarken Bala Hatun ise uzaktan onları izler. İşte Kuruluş Osman 60. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Osman Bey’in uyarılarına kulak asmadan Moğolların kampını basmaya giden Umur Bey ve alpleri, Nikola tarafından uyarılan Togay tarafından tuzağa düşürülür. Togay’ın komutanı Camuha da nökerleri ile birlikte savunmasız kalmış Umur Bey obasına baskın düzenler. Malhun Hatun ve bir avuç alp obayı savunmak için ölüm kalım mücadelesine girer.

Osman Bey ve Togay arasındaki anlaşmayı bozmayı başaran Nikola, düşmanlarının birbirini kırmasından faydalanmak isterken; Togay’ın anlaşmayı bozduğunu düşünen Osman Bey, Kayı Obası’na saldırı ihtimaline karşılık önlem alır.

Nikola tarafından yalnız bırakılan ve tuzağa düşen Umur Bey, yaşadığı başarısızlığın ardından büyük pişmanlık yaşar. Umur Bey obasının yaralarını sarmak için derhal harekete geçen Osman Bey, Umur Bey’den ise Türkmenlerin istikbalini tehlikeye atmasının hesabını soracaktır.

Osman Bey, tüm uyarılarına rağmen başına buyruk hareket eden Umur Bey’de nasıl hesap soracak? Umur Bey’i tuzağa düşüren Togay, Osman Bey’e karşı nasıl bir hamle yapacak? Malhun Hatun obasını Moğollara karşı nasıl savunacak? Osman Bey, Togay’ın muhtemel saldırısına karşı nasıl önlem alacak? Osman Bey’in Moğollarla yaptığı anlaşmanın bozulmasını Nikola nasıl değerlendirecek? Osman Bey, Malhun Hatun’la evlenme kararını yeniden değerlendirecek mi? Umur Bey yaşadığı başarısızlığın ardından kendini affettirmek için ne yapacak?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın