Kişilik Özelliklerine Göre Saçını Hangi Renge Boyamalısın?

46bPAYLAŞIM

Hiç aslında kim olduğunu, karakterini yansıtan bir renge saçlarını boyamayı düşündün mü? Düşünmediysen bile şu an düşünüyor olmalısın. Acaba senin karakterine en uygun saç rengi hangisi? Öğrenmek için testi çöz!

1. İlk olarak saç boyunu merak ediyoruz!

2. Peki genel olarak saçların nasıl gezersin?

Dağınık toplu
Moduma göre değişiyor
Dalgalı
Düzgün toplu
Açık ve dağınık
Fönlü

3. Şimdi de göz rengini öğrenmek istiyoruz!

Yeşil
Ela
Kahverengi
Mavi

4. Göz demişken, hangi göz makyajını yapmak istersin?

5. Şimdi sıra gardırobunda! Kıyafetlerinin renk yoğunluğu hangisi gibi?

6. Bir de tarzını öğrenmek istiyoruz! Bunlardan hangisine daha yakın senin tarzın?

7. Dış görünüş yeter! Biraz içine bakalım: Genel olarak içe mi dönük yoksa dışa mı dönük bir insansın?

İçe dönük
Tam ortasındayım
Dışa dönük

8. Peki şansın olsa bu mesleklerden hangisini yapmak isterdin?

Manken
Dövme sanatçısı
Şarkıcı
Gizli ajan
Doktor
Yazar

9. Son soru bir serbest çağrışım sorusu! En çok hoşuna giden ya da ilgini çeken kelimeyi seç!

Ne saçma sapan bir soru bu!
Boh da çıkabilir sonunda?!

"Mor"a boyamalısın!

Sen bir kere çok zeki bir insansın, bunu düşünce yapından ve kurduğun cümlelerden herkes anlıyor. Ayrıca çok gizemlisin; kimse tam anlamıyla çözemiyor, tanıyamıyor seni. Sen istersen onlara kendini gösterirsin, istemezsen göstermezsin. Hatta bazen karşındaki kişiye sanki seni çok iyi tanıyormuş izlenimi verip de kendin hakkında hiçbir bilgi vermeyebilirsin. Zekisin demiştik, bunu ancak çok zeki bir insan yapabilir. Kısacası sen kapağı kapalı ve okuması oldukça zor bir kitapsın ve bizce bu kitaba en çok yakışan renk gizemin rengi mor!

"Kırmızı"ya boyamalısın!

Sen az biraz sinirli, çabuk parlayan bir insansın; herkes sakin olacak diye bir şey yok değil mi? Ayrıca sen çok tutkulusun! Yaptığın her işe tutkunu katıyor, kendini katıyorsun. Bu da seni son derece çekici ve merak uyandıran biri haline getiriyor. Herkes; "her işine böyle tutku katan biri, aşk hayatında da bu kadar tutkuludur" diyor ve seninle birlikte olmak için yanıp tutuşuyor. İşte bu tutkulu kişiliğe de en çok kırmızı yakışıyor!

"Kahverengi"ye boyamalısın!

Sen her şeyden önce çok dengeli ve sakin bir insansın. Abartıyla, ekstrem şeylerle işin yoktur senin. Bu hayatta tek istediğin şey var o da huzur. Ayrıca tam bir insan sarrafı olduğunu söylememiz lazım; bir kişinin gözlerine bakar bakmaz yalan söyleyip söylemediğini, ona güvenip güvenemeyeceğini anlarsın. Bu sayede bir sürü insanı direk hayatından sildiğin, görür görmez elediğin için seni sert veya soğuk olarak algılayan bir sürü kişi oluyor. Ama canını hiç sıkma, sert görünmek iyidir, insanlar sana bulaşmaktan korkarlar bu sayede. Durum bu olunca senin gibi doğal ve sakin bir insana en çok yakışan renk kahverengi oluyor!

"Sarı"ya boyamalısın!

Sen son derece neşeli ve dışa dönük bir insansın. İnsanlarla iletişim halinde olmayı ve daima ilginin odağında olmayı seviyorsun. Eğlenmeyi çok iyi biliyor ve seviyorsun. Çevrendekiler de seninle vakit geçirmekten inanılmaz derecede zevk alıyorlar. Bu da seni son derece popüler ve sevilen biri yapıyor. Ee senin popüler kişiliğine de en çok yakışan renk elbette: Sarı!

"Yeşil"e boyamalısın!

Sen bir kere çok enerjik bir insansın ve her anını dolu dolu yaşamaya önem veriyorsun. Romantiksin de; romantizm ve aşk senden sorulur. Karşı konulmaz ve baştan çıkarıcı olduğunu söylememize gerek var mı bilmiyorum? Ayrıca çok çılgınsın; herkesin yapmaya korktuğu veya çekindiği şeylere ilk sen atlar, ilk sen yaparsın! Senin gibi etkileyici ve enerjik bir insana da en çok yakışan renk: Yeşil!

"Mavi"ye boyamalısın!

Sen genel olarak son derece sakin ve çekingen bir insansın. Çekingenliğin korkaklığından değil ama, sakinlik istediğinden. Yoksa istersen dünyanın en cesur ve en girişken insanı da olabilirsin. Sadece sen fazla heyecana, adrenaline gelemiyorsun. Ayrıca son derece sempatik ve çevresi tarafından sevilen bir insansın. Doğal ve samimi tavırların insanların seni çok sevmesini sağlıyor. Bu doğal ve duru güzelliğe de en çok yakışan renk: Mavi!

"Pembe"ye boyamalısın!

Sen çok sevimli bir insansın ya! İnsanlara daima sevgiyle yaklaşıyor ve onlardan da sevgi bekliyorsun. Açıkçası bu sevgiyi de her zaman alıyorsun. Çocuklar gibi şensin, sürekli yüzünde bir gülümsemeyle geziyor, insanların içini ısıtıyorsun. Senin bu çocuksu neşene ve güzelliğine de en çok yakışan renk: Pembe!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elifesztr

kahverengiye boyamalısın canım saçım zaten doğal kahverengi

arisserra

saçım zaten sarı aşko bence sen tekrar dene

onur-kahraman7

"Kahverengi"ye boyamalısın! saçım zaten doğal açık kahverengi

derysnl

saçıma boya almaya çıkmadan hemen önce bu testi çözdüm ve kırmızı çıktı baya mutlu oldum şuan çünkü zaten kızıl yapmak istiyordum

cryleus-sad

sen dışa dönük bir insansın herkese gösterme ama ayıp

nevra-kurt

MOR ÇIKTI YAŞASINNNN

Görüş Bildir