Kimseye Güven Kalmadı! Erkek Arkadaşını GPS'den Takip Eden Kız, Erkek Arkadaşını Kuzeniyle Bastı

-

Çok aldatma hikayesi gördük, duyduk ve belki de yaşadık; ama bu hikaye çok daha şok edici... İki yıldır birlikte olan çiftin ilişkisi, Milli'nin, sevgilisi Stan'i kuzeniyle basmasıyla son buldu. Peki bu nasıl mı oldu? Sizi şöyle alalım... 

Kaynak 1 Kaynak 2

Kızımız Milli Hansen ve erkek arkadaşı Stan Stockton-Price iki yıl önce ortak arkadaşları sayesinde bir partide tanışmışlardı.

Çok çabuk yakınlaşıp sevgili oldular. Stan Kuzey Denizi'ne bir firmada çalışmaya gidince birbirlerinin telefonuna GPS programı kurdular böylece birbirlerini daha yakındaymış gibi hissedebileceklerdi.

Bu başlangıçta oldukça romantik bir fikirmiş gibi gelebilir ama sonunda Stan'in elinde patlayan bir fikir oldu...

Bir gün ailesi ve kız arkadaşının yaşadığı şehre bir aile partisi için geldi. Partinin olduğu gün ikisi evde kalıp Stan'in küçük kız kardeşine bebek bakıcılığı yapacaklar ve beraber vakit geçireceklerdi. Günün ilerleyen saatlerinde Milli, Stan'in yerinde duramayan ve gerçekten gitmek istiyormuş halini fark etti açıkçası biraz şüphelendi. Şüphelerinin asıl yükseldiği nokta ise erkek arkadaşının partiye gidiyormuş gibi değil de pasaklı bir kot ve tişört giydiğini görünce oldu.

Stan'e mesaj atıp cevap alamayınca şansını annesinden yana kullandı ve Stan'in annesinin Milli'ye attığı mesaj her şeyin yönünü değiştirdi, annesi oğlunun partiye gelmediğini söylüyordu.

Milli aklına gelen takip programıyla hemen açıp Stan'in nerede olduğuna baktı, kuzeni Jess'in evini gösteriyordu program. Tabii önce kızımızda herhangi bir şüphelenme olmadı, sonuçta o sevgilisinin kuzeniydi, partiyle alakalı bir şeyler olduğunu düşündü.

"Pencereden baktığımda gördüğüm ilk şey her yere saçılmış kıyafetlerdi. Sonra Stan'i ve altında üstsüz yatan Jess'i gördüm."

"Odanın kapısına geldiğimde ise yüzleri adeta bir resim gibiydi ama ben hasta gibi hissediyordum." diyor güzel kızımız... Ardından Jess'in sabahlığını giyip Stan'in arkasında suçlu suçlu baktığını anlatıyor. Milli ise Stan'in annesini aramış ve arkasına bile bakmadan öfkeyle çıkıp gitmiş, o zamandan beri de asla görüşmemişler.

"Tüm bu olanlardan sonra artık bir erkeğe güvenebileceğimi düşünmüyorum. Hiç kimse böyle bir şey beklemez ama olanları da değiştiremem." diye ekliyor.

Peki siz Milli'nin yerinde olsaydınız ne yapardınız?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
youcanbemiine

o kuzen nası bir kıskançtır yarabbi aşık olsan bile içine gömersin yine de böyle bişey yapmazsın pis kahpe

justicegg

kız kardeşimden düşünüyorum elin adamı bu canın kanım değil tabi ki güven olmaz bitirebilirsin ama kardeş farklı onunla büyüyosun kavga etsen bile arada sıradan kardeştir. Önemli olan kardeşin burada hayır diyebilmesi bence. en kırılacağım bu olurdu. elin adamı düşünmez bunu belki aldatacağı varsa zaten herkesle aldatır aşıksa gözü kimseyi görmez ama kardeş bunu yapmamalı

Gizli Kullanıcı

çüşş ohaa. aldatmak zaten iğrenç bi olay da akraba nedir ya?

Gizli Kullanıcı

kime güveneceğiz son zamanlarda baldızla kuzenle aldatmayı çok duydum. ayıp be. dünyada kız kalmamış gibi karısının kız kardeşine bakan var reziller.

naber-poncik

iğrenç

Görüş Bildir