Görüş Bildir
Haberler
Kadınların Uzak Durması Gerektiği 11 Burcun Tehlikeli 11 Erkeği

Kadınların Uzak Durması Gerektiği 11 Burcun Tehlikeli 11 Erkeği

Pelin
03.09.2015 - 17:20

1. Koç Burcu Erkeği

1. Koç Burcu Erkeği

Bir insanın uzak durması gereken erkek tiplerinin başında geliyor.  Çok bilmiş ukala tiplerdir bunlar. Hiçbir şeyi beğenmezler. İlişkide kendi yaptıkları hataları örtbas edip aynı hatayı sen yapınca yüzüne vurmak için fırsat ararlar. Seni kırar ve bunun hiç farkında olmaz. Her şeyi en iyi o bilir ama her şeyi. Ama seni kırdıklarını üzdüklerini bir türlü bilmezler. Yükseleni başak ya da aslan olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

2. İkizler Burcu Erkeği

2. İkizler Burcu Erkeği

Kıskançlık krizleri geçiren bir sevgili mi istiyorsunuz? Buldunuz. Hastalıklı ilişkilerde bu burcun erkeği her zaman başrollerdedir.  Güvenilmezdirler. Yalan ekmek peynir gibidir onlar için.  Kısaca uzak durun. Yükseleni aslan olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

3. Boğa Burcu Erkeği

3. Boğa Burcu Erkeği

Uyuşuk mu uyuşuk, mıymıy mı mıymıy erkeklerden hoşlanıyorsanız hemen koşun. Aradığınızı buldunuz. Laftan anlamaz, iki ince söz bilmez. Bunlar yetmezmiş gibi bir de ana kuzusu. Ay burcu kova olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

4. Aslan Burcu Erkeği

4. Aslan Burcu Erkeği

Dikkat çekmek için kırk takla atan, en ufak eleştiride ortalığı ayağa kaldıran bir erkek modeli hoşunuza gidiyorsa hiç durmayın! Aradığınız sevgiliyi buldunuz. Kendini bu kadar beğenen ve zaman zaman küstahlığa varan davranışlara sahip erkek çok az bulunur. Ayrıca devamlı baskı kuran ve bunu sinsice yapan bir erkek türüdür.  Ay burcu koç ya da başak olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

5. Yengeç Burcu Erkeği

5. Yengeç Burcu Erkeği

Rol kesmede bunlar kadar becerikli bir burç yoktur. Sen sanırsın ki dünyanın en mükemmel en şirin en sempatik insanı. Alakası yok. Her şeyleri rolden ibaret.  Çirkinleşmeye her zaman müsaittir. Yükseleni koç ya da boğa olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

6. Terazi Burcu Erkeği

6. Terazi Burcu Erkeği

Kararsiz, tembel, aklı bir karış havada bir erkek üstüne üstlük kıskanç. At çöpe kardeşim at. Bu adamdan ne köy olur ne kasaba. Ya nerede üretiyorlar bu modelleri anlamıyorum. Hepsi de gelir bizi bulur. Yine de tek umut yükselen de ay burcunda. Yükseleni kova,  ay burcu terazi olanlarda biraz umut var. Tavsiye ederiz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

7. Balık Burcu Erkeği

7. Balık Burcu Erkeği

Özet geçiyorum: Vur kafasına al lokmasına! Son derece duygusal, her daim arabesk modunda olan bu erkek cinsinden size hayır gelmez. Bu modelin ay burcu aslan olanları fena değil. Tavsiye ederiz.

8. Başak Burcu Erkeği

8. Başak Burcu Erkeği

Mıymıntı mı mıymıntı detay hastası bir erkek mi arıyorsunuz? İşte karşınızda.  Bu  model yaşlanınca hastalık hastası olur. Sorsan düzenli tertipli, sağlığına dikkat eden insan olarak kendini pazarlar ama alakası yok. Hanımlar bu modele özellikle dikkat edin. Dili gereksiz yere sivrilebilir, kabalaşabilir. Yükseleni terazi ya da yay olanlar bir ölçü tercih edilebilir. Tavsiye ederiz.

9. Akrep Burcu Erkeği

9. Akrep Burcu Erkeği

İçten pazarlıklı ve kıskanç. Bu iki sıfat bir erkekle ilişki kurmamak için yeterli sebepler. Herhangi bir arkadaşınla rahat rahat görüştürmez, ailenle birlikte vakit geçirmenden rahatsız olur, derdini açıkça söylemez, kafasında kurgular yapar. Bu burcun erkeğinden hiçbir şey olmaz. İki adım ötede dursunlar. Ama söylemiyoruz hatta öyle ki yükseleni ya da ay burcu da kurtarmaz. Gezegenler hangi doğrultuda durursa dursun olmaz. Ne Merkür retrosu ne de Venüs fark etmez. Bu burcun erkeğinden sana fayda gelmez.

10. Oğlak Burcu Erkeği

10. Oğlak Burcu Erkeği

Kendinizi duvara konuşur gibi hissetmek mi istiyorsunuz? Tamam işte buldunuz aradığınız kişiyi. Bir şişme bebek almak yerine Oğlak burcu erkeği ile de sevgili olabilirsiniz. Arasında pek fark yoktur. Ay burcu Aslan ve Yengeç olanlar hariç tabii ki. Onları tavsiye ederiz.

11. Yay Burcu Erkeği

11. Yay Burcu Erkeği

Yeteneksiz, işsiz güçsüz, dikkatsiz, kötü alışkanlıkların mıknatısı, uyuşuk, patavatsız.... Daha saymamı ister misin? Bu erkek modeli  için çok şey söylenebilir. İçimize atıyoruz.  Yükselenleri oğlak olanlar fena değildirler.  Tavsiye ederiz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Bonus: Kova Burcu Erkeği

Bonus: Kova Burcu Erkeği

Bunlar var ya bunlar ne çakaldırlar ne çakal. Saman altından su yürütürler anlamazsın. Hayal edebileceğin en büyük hatayı yapsalar da allem eder kullem eder kendisinin hatasız olduğuna ikna olursun üstüne üstlük sen kendini hatalı sanarsın. Huysuz ve dik kafalı bu erkek modelini yanınızda pek tutmayınız. Yükseleni başak olanlar bir nebze iyidir. Tavsiye ederiz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
320
260
131
100
58
54
50