Görüş Bildir

'İznik Gölü'nde İntihar Edeceğiz' Diyen İki Kardeşin Cansız Bedenleri Bulundu

Anasayfa > Gündem

Bursa'nın Kestel ilçesinde çevresindeki kişilere 'İznik Gölü'nde intihar edeceğiz' dediği iddia edilen Hasan (34) ve Hüseyin (31) Karacan kardeşlerin gölde cansız bedenlerine ulaşıldı.

Bursa'nın Kestel ilçesinde kafe işleten Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşler, dün sabah saatlerinde bir arkadaşlarından kendilerini İznik ilçesine götürmesini istedi. İlçeye giden kardeşlerden haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi.

Arama çalışması başlatan jandarma ekipleri, Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşlerin çevresindeki bazı kişilere bir süre önce 'İznik Gölü’nde intihar edeceğiz' dediği bilgisine ulaştı.

Acı haber geldi

Acı haber geldi

Bunun üzerine İznik Jandarma Komutanlığı'na bağlı bot timleri ve AFAD ekipleri, arama çalışmalarını göl çevresinde yoğunlaştırdı. Dün gece göl kıyısında kardeşlere ait kıyafet ve cüzdan buldu.

AFAD ekipleri şişme botlarla göl yüzeyinde, Yalova Emniyet Müdürlüğü'nden gelen balık adamlar ise su altında çalışmalarını sürdürürken, kardeşlerden bu sabah acı haber geldi. Hasan ve Hüseyin Karacan kardeşlerin gölde cansız bedenlerine ulaşıldı.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Miray Durmuş

ben daha dün yazdim daha çok okuruz intihar haberlerini diye bugün bu haber beni hiç şaşırtmadı nedense ülke de psikojisi sağlam bir insan kalmadı

jjall

intihar haberleri bir bir gelmeye devam edicek. Çok yazık oldu bu ülkeye..

Düşes

Aldığım duyuma göre tefeciden yüksek miktarda para alınmış. Onlar öldüreceğine kendileri canına kıymış.