Görüş Bildir

İspanya'da Denize Düşen Polisleri, Kovaladıkları Kaçakçılar Kurtardı

Haberler
> İspanya'da Denize Düşen Polisleri, Kovaladıkları Kaçakçılar Kurtardı

İspanya'da, Akdeniz'deki uyuşturucu kaçakçılarını takip eden polislerin teknesi, peşinde oldukları kaçakçıların teknesiyle çarpıştı ve alabora oldu. Deniz düşen 3 polise ise uyuşturucu kaçakçıları kurtardı. Olayın ardından kaçakçılar gözaltına alındı.

İspanyol polisi, Akdeniz'e kıyısı olan Malaga kenti açıklarında uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi. Polisler operasyonda, uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı düşünülen 4 kişinin içinde bulunduğu bir tekneyi takibe aldı. Daha sonra polislerin bulunduğu tekne kontrolden çıkarak, uyuşturucu kaçakçılarının bulunduğu tekneye çarptı ve alabora oldu.

Kaçakçılar denize düşen polisleri teknelerine aldı

Kaçakçıların teknesi kazadan etkilenmezken, 3 polis memuru denize düştü. Aynı zamanda operasyona helikopterle havadan eşlik eden polisler, uyuşturucu kaçakçılarına, denize düşen polislere yardım etmelerine dair megafonla anons yaptı. Bunun üzerine kaçakçılar denizdeki polislere yardım edip, onları teknelerine aldı.

Gözaltına alındılar

Gözaltına alındılar

Uyuşturucu kaçakçıları, 80 pakette bulunan yaklaşık 3 ton uyuşturucunun denizde bulunmasının ardından gözaltına alınıp Malaga'ya götürüldü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
142
41
10
7
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
sersemsafak

Denize düşen yılana sarılır.

reflex

😂 Koptum burda.

Viyol10sel

Başka yerde yaşayamam (ispanyollar)

Veli Durak

Siz dua ayağımız takıldı da düştük, yoksa yakalardık :))