Görüş Bildir
Haberler
Kedinin İki Bacağı da Baltayla Kesilmiş: 'Daha Fazla Acı Çekmesin Diye Uyuttuk'

Kedinin İki Bacağı da Baltayla Kesilmiş: 'Daha Fazla Acı Çekmesin Diye Uyuttuk'

Muğla'nın Marmaris ilçesindeki bir sitenin bahçesinde ön bacakları diz altından kesilmiş olarak bulunan sokak kedisi götürüldüğü veterinerde uyutuldu.

DHA'nın aktardığı habere göre, Marmaris İlçesi Hatipirim Mahallesi'ndeki bir sitenin bahçıvanı bahçede çalışırken çalılıkların arasından gelen miyavlama sesi üzerine yaralı bir kedi olduğunu fark etti.

Yaraları kurtlanmış ve iltihap kapmış

Yaraları kurtlanmış ve iltihap kapmış

Bahçıvan, yaralı kediyi bir veterinere götürdü. 5 yaşında olduğu tahmin edilen ve yaklaşık 3 gün önce iki ön bacağı diz altından kesilen, ağzı parçalanan kedinin yaralarının kurtlandığı ve iltihap kaptığı görüldü.

'Tedavilere cevap vermedi'

'Tedavilere cevap vermedi'

Veteriner hekimin müdahalesine rağmen iyileşmeyeceği öngörülen kedi, daha fazla acı çekmemesi için uyutuldu.

Kediye müdahale eden Veteriner Behçet Düzgün, 'Bugün sabah saatlerinde bir bahçıvan yaralı kediyi getirdi. Yaptığımız incelemede kedinin genel durumu çok kötüydü. Kısırlaştırılmış erkek kedinin kanamasını durdurduk. Üç gün önce kesici satır, balta gibi bir aletle ön bacaklarının düzgün şekilde kesildiğini gördük. Çene kısmına sert bir cisimle vurulmuş. Yarasında kurtlanma oluşmuş. Bu yapılan bir vahşet. Tedavilere cevap vermeyen kediyi daha fazla acı çekmemesi için uyutmak zorunda kaldık' dedi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
NeDemekŞakir

Ne yaptı lan bu kedi size çoluğunuzu çocuğunuzumu öldürdü? Yoksa tecavüzmü etti ne yaptıda işkence ettiniz hayvana? Bunu yapan insan değil o kesin ancak bun... Devamını Gör

pofuudk20

ALLAH BİN KATI BELANIZI VERSİN SİZİN OROSPU ÇOCUKLARI BULUN KATİLLERİ ARAMIZDA YAŞATMAYALIM ZAVALLI HAYVANA BUNU YAPAN BİZE NELER YAPMAZ BU PİÇLERİ HER YERDE... Devamını Gör

iyi ki müslüman bir ülkeyiz. şefkat ve sevgi ailede başlıyor ve topluma yayılıyor !

Nisan Aysu

ama rica ediyorum, gerçek islam bu değil. sorun da bu zaten, gerçek islamı bulunduğu yerden çıkaramıyoruz bir türlü.