Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hık Demiş Burnundan Düşmüş! Ünlülerin Çocukluk Hallerinin, Kendi Çocuklarıyla Olan Şaşırtan Benzerliği

78PAYLAŞIM

Adeta kendilerini kopyalamışlar! Ünlülerin çocukluk dönemlerine ait fotoğraflar ile çocuklarının fotoğraflarını yan yana görünce bizce siz de aradaki benzerliğe şaşıracaksınız. Bakalım şimdilerde ünlü olan bu isimleri çocukluk fotoğraflarından tanıyabilecek misiniz?

Bakışlar, dudaklar, kameraya yöneltilen o şaşkın ifade... Bu fotoğraftaki ünlüyü ve çocuğunu tanıyabildiniz mi?

Cem Yılmaz ve oğlu Kemal sadece çocukluk fotoğraflarında değil, şimdi de birbirlerinin aynısı. Cem Yılmaz'ın Instagram paylaşımlarından gördüğümüz kadarıyla Kemal de en az babası kadar komik ve eğlenceli bir çocuk. Ne dersiniz boynuz kulağı geçer mi?

Birbirlerine o kadar çok benziyorlar ki, bu iki fotoğrafın da aynı çocuğa ait olduğunu düşünebilirsiniz fakat değil...

Yukardaki fotoğrafın sahipleri Tuba Ünsal ve tatlış kızı Sare. Şimdi de benzerliklerinden bir şey kaybetmemişler bizce, ne dersiniz?

Peki şimdilerde güzelliği ve oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren, ekranların aranan yüzü olan bu ünlüyü ve çocuğunu tanıyabildiniz mi?

Yukarda soldaki fotoğraf Tuba Büyüküstün'e sağdaki fotoğraf ise kızı Maya'ya aitti. Maya da tıpkı annesi gibi çok güzel bir genç kız olacağa benziyor.

Peki bu fotoğraftaki ünlüyü tanıyabildiniz mi? Fotoğrafın siyah beyaz olması bir tüyo vermese, bu iki çocukluk fotoğrafını birbirinden ayırmak güç olabilirdi.

Evet bu iki tatlı çocukluk fotoğrafının sahibi Demet Şener ve kızı İrem. Yüz simaları bizce hala benziyor, sizce?

Geldik yine zor bir ayrıma. Bakışları, simaları birbirinin kopyası. Siz yıllar önce çekilmiş bu çocukluk fotoğrafının sahibi ünlüyü tanıyabildiniz mi?

Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'nın şimdi de birbirlerine benzemediklerini kim iddia edebilir?

Yıllar önce çekilmiş bu fotoğraf dünyalar güzeli kızın annesi ile şaşırtan benzerliğini gözler önüne seriyor. Sizce bu fotoğraf hangi ünlü ile kızına ait?

Bu birbirine tıpatıp benzeyen çocukluk fotoğraflarının sahipleri ünlü oyuncu Ceyda Düvenci ve kızı Melisa idi.

Ünlü sanatçının karakteristik bakışlarına sahip bu yakışıklıyı ve babasını tanıyabildiniz mi peki?

Bu çocukluk fotoğrafları da Mustafa Sandal ve oğlu Yaman'a ait. Zaman ilerledikçe bu benzerlik daha da artmış hatta zevkler de birbirine benzemeye başlamış ha ne dersiniz?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayca-doga1

İrem annesine benzemiyor, İbrahim Kutluayın kopyası adeta.

merida

demet şener ve kızının yüz simaları hala birbirine benzeyemez çünkü çok estetik annecim

ahmet-hp

aman tanrım bunlar birbirine nasılda benziyor sonuçta akrabası değil ya ben şokeee (!)

gizemakay

öfff kötoş

Görüş Bildir