Havaların Isınmaya Başlamasıyla Sosyal Medyadan Eksik Olmayacak 13 Şey

-

Mevsimler adeta sosyal medya için de alışıldık bir döngü halini aldı. Her mevsimin kendine has bir teması ve paylaşımları olduğu kuşkusuz. 

Peki, gönül yaylarımızı gevşeten bahar ayları sosyal medyaya neler getiriyor?

İşte, havaların ısınmaya başlamasıyla sosyal medyadan eksik olmayacak 13 şey! 👇🏻 😉

1. Öncelikle, her mevsim olduğu gibi bahar aylarında da bir şekilde havadan memnun olmayanlar olacak! Bunları tweet ve Facebook postlarında sıkça görmeye başlayacağız...

Bahar alerjisi diyecekler, Umut Sarıkaya'nın 'Mont Beni' şiirinde olduğu gibi sıcak havada ellerinde kapkalın montla kaldıklarından yakınacaklar ya da biraz serinken montsuz kaldıklarından. Havalar nasıl olursa olsun o havadan memnun olmayan birileri illaki çıkacak. 😕

2. Hiç beklemediğiniz anlarda sizi gafil avlayıp canınızı çektirecek manzaralı, koca aileler doyurabilecek, kahvaltı fotoğrafı temalı Instagram ve Facebook paylaşımları!

Genelde bu fotoğraflara bakanlar "Yav bunların hepsini yiyebiliyor musunuz?" gibi tepkiler de veriyor. Şimdiden herkese afiyet bal şeker olsun! 💋

3. Yine tercihen açık havada ve manzaralı; zırhını kuşanmış Türk kahvesi qeyfi temalı paylaşımlar...

Falları eksik etmiyorsunuzdur umarız. 😉

4. Adeta ısınan havaların resmi sponsoru olan herkesin içindeki sanatçıyı dışarı çıkaran, profesyonel fotoğraf makinesi temalı bağ, bahçe, orman ve ara sokaklarda çekilmiş fotoğraflar.

5. VEE ELBETTE DİĞER SPONSOR SELFIE ÇUBUĞU! Yani hem selfie çubuğuyla çekilmiş fotoğraflar hem de selfie çubuğunu da kadraja alarak çekilmiş fotoğraflar.

Selfie çubuğunu kadraja alıp ayrıca fotoğraf çekmenin sebebi pek anlayamıyoruz ama keyif insanların keyfi; vardır bunun da bir hikmeti...

6. Parkların neşesi haline gelmiş, Salı pazarından alınan pötükareli masa örtüsü üzerinde gerçekleşen hipster pikniği temalı paylaşımlar.

Birtakım komiklikli şakalı bir milyon tane selfieler ve yemeler içmeler. 

İnşallah yiyip içtiklerimizi de öyle ulu orta bırakıp gitmiyoruzdur? 😉

7. Gidebildiği bütün üniversite şenliklerine katılan öğrencilerin pofuduk puf üzerinde oturur, yatar vb. pozisyonlardaki şenlik temalı paylaşımları...

ABİ ŞENLİKLERE GİDELİM YHAAAAAAA!

8. Yazın gelişinin habercisi olan temel birkaç şey vardır: Demet Akalın, Serdar Ortaç'ın yeni albümü ve Sibel Can'ın zayıflama haberleri! Sibel Can'ın zayıflamasıyla ilgili paylaşımlar görmeye başladıysanız havalar ısınıyordur...

Sibel Can'ı rahat bırakın ayrıca, sizi ne kadının kilosundan! 😒

9. Bahar âşksız olmaz! Aniden gevşeyen gönül yayları vesilesiyle bulunan ve yaklaşık 15 gün sonra ayrılınacak olan sevgiliyle çekilen ve her öğün koyulan selfieler.

10. Ve bu kısa ama devlerin âşkı tadında yaşanmış ilişkinin akabinde gelen beyin yakan, giderli sözler...

11. Sözünden nişanına, düğününe balayına; her şeyine tanık olduğumuz çiftlerin bitmek bilmez EVLENİYORUZZZ YHA temalı paylaşımları!

Allah bir yastıkta kocatsın ne diyelim kardeşim de yeter yav.

12. Kitlelerin afyonu haline gelmiş eriğin piyasaya çıkması üzerine coşkuyla atılan tweetler ve paylaşılan bol tuzlu fotoğraflar.

13. Daha Mayıs'tan tatile başlayanların sinir krizi geçirten paylaşımları...

Bu paylaşımlara sıkça denk gelenlere sabır diliyoruz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

Bu kadar dert oluyorsa sosyal medyada ile alakanı kes. Kafan rahat olsun. Bak ben kestim. Kimin ne yaptığı umurumda değil.

selahattin-kurt1

Hic birini yapmis degilim bu zamana kadar. Ya cok normalim yada anormal.

clearskies

O bu değilde, erik resmini görünce resmen ağzım sulandı. Olsada, şöyle tuza bana bana, katır katur ısıra ısıra yesek..

boa

serdar albüm yapmadan yaz geldi demem.. bkz.Killer of the Summers

theravenwoman

YAZ ARTIK GEL, GEL havalar artık tam ısınsın, gün içinde yağmur bir güneş kıyafet falan düzensiz oluyor (ama çokta ısınmasın yani adanalılar olarak bir güneşe ateş vakası kaldıramayız..:))

Görüş Bildir