Hangi Ünlü Senin Best Friend'in Olmalı?

609PAYLAŞIM

Herkesin birçok arkadaşı vardır. Fakat tek bir best friend her şeye yeter. Bakalım hangi ünlü senin best friend'in olmalıymış. Haydi teste!

1. Teste başlamadan önce şu soru: Kankan erkek mi olsun, kadın mı?

Kadın
Erkek
Ne fark eder!

2. Öncelikle seni biraz tanıyalım mı? Mesela en sevdiğin ders şunlardan hangisi ola ki?

Tarih
Türkçe
Matematik
Coğrafya
Kimya
Fizik

3. Sonra mesela sen sınıfın neresinde oturuyorsun diye bir soru sorsak?!

En arka köşe, pencere kenarı
En arka köşe, montların dibi
Hemen hocanın önündeki sıra
Sınıfın tam ortası
O gün kafam nereye eserse oraya
Sınıfın çalışkanlarının hemen arkası

4. Şimdi de biraz gelecekten konuşalım ve tarihin ilk sorusunu soralım sana :) İleride ne olmak istiyorsun?

5. Pekii arkadaşların seni genelde nasıl tanımlar?

6. Hadi bi' gardırobumuzu kontrol edelim; hangi renk grubu yoğunlukta?

Toprak renkleri
Sıcak renkler
Sakin renkler
Neon, canlı renkler
Siyah-beyaz
Soğuk renkler

7. Biliyorsun bazen tüm koşullar oluşmadıkça çalışmak oldukça güç oluyor. Peki sen şu masalardan hangisinde daha rahat çalışırsın?

8. Diyelim ki bir süper güce sahip olma hakkın var. Hangisini seçerdin?

Zihin okumak.
Kesinlikle uçmak!
İstediğim herkesi kendime aşık edebilmek.
Dünyadaki tüm sorulara cevap verebilmek.
Dünyadaki tüm dilleri akıcı bir şekilde konuşabilmek.
Okuyarak öğrendiğim her şeyi hafızamda sonsuza kadar tutabilmek

9. Herkesin bir kırmızı çizgisi vardır. Peki senin hayatta affetmem dediğin şey ne?

Kibir
Arkamdan konuşulması
Nankörlük
Yalan

10. Veee son sorumuz geliyor. İmkanın olsa gidip göreceğin ilk dünya şehri hangisi?

Şangay
New York
Londra
Paris
Rio de Janeiro
Amsterdam

Kristen Stewart!

Öncelikle senin uçuk kaçık ve asi bir kişiliğin olduğunu söylememiz gerek. Cesursun da aynı zamanda. Pek alışılageldik birisi değilsin yani. Bu aura ve bu enerjiyi ise sadece Kristen Stewart kaldırabilir. Başkası bu enerji yüzünden kalp krizi geçirebilir maazallah, sonra uğraş dur. Eğer Kristen olmaz biz onla çok dağıtırız hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var.

Emma Watson!

Lafa başlamadan senin a-ca-yip zeki olduğunu olduğunu söyleyelim de hakkını yemiş olmayalım. Aynı zamanda elit olduğunu da ekleyelim. Yani senin öyle incik cıncık zevklerin vardır ve bu zevkleri öyle herkesin anlaması da gerekmez ha. İşte tam da bu yüzden senin kankan kesinlikle Emma Watson olmalı. Yoksa başkası sana x-small kalır, zekanı ve elitliğini kaldıramaz harap olur. Eğer Emma olmaz biz onla çok derin takılırız hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var :)

Jennifer Lawrence!

Sana bir itirafımız var: Tüm dünyayı araştırdık ettik, senin kadar tatlış, senin kadar Çarli’nin Çikolata Fabrikası bir arkadaşla karşılaşmadık. Yeminle abartmıyoruz. Yani sana kızabilmek: İmkansız. Bi kere yüzündeki gülümsemeyi görünce insanın içi ısınıyor. Sana kızası varsa bile anında geçiyor. Yani tüm bu sebeplerden dolayı senin kankan Jennifer Lawrence olmalı. Başka birisi senin neşeni kaldıramaz. Hep böyle gülün... Eğer Jennifer olmaz biz onla çok gıybet yaparız hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var :)

Leonardo DiCaprio!

Ooo karizma kardeş… Dur bi saniye ekrana öyle direkt bakma, gözlerimiz kör olup, kalbimize inecek :) Etkileyicisin, hem de ne!.. Ama öyle kafasız bir etkileyicilikten bahsetmiyoruz burada, çok ince bir zekan ve çok ince bir mizah yeteneğin de yok değil hani. Kısaca bu denli mükemmelliğinin altında ezilmeyecek ve senin “wingman”in olacak birine ihtiyaç var: Leonardo DiCaprio! Eğer Leonardo olmaz biz onla çok çapkın takılırız hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var :)

Benedict Cumberbatch!

Lafa başlamadan senin a-ca-yip zeki olduğunu olduğunu söyleyelim de hakkını yemiş olmayalım. Aynı zamanda elit olduğunu da ekleyelim. Yani senin öyle incik cıncık zevklerin vardır ve bu zevkleri öyle herkesin anlaması da gerekmez ha. İşte tam da bu yüzden senin kankan kesinlikle  Benedict Cumberbatch olmalı. Yoksa başkası sana x-small kalır, zekanı ve elitliğini kaldıramaz harap olur. Eğer Benedict olmaz biz onla çok derin meseleler konuşuruz hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var :)

Robert Downey Jr.

Acaba şu evrende senin kadar sempatik, senin kadar enerjik, senin kadar karşı konulmaz bir insan evladı var mı, tartışılır doğrusu. Evet evet, dünya sempatiklik başkanı sen olmalısın, yardımcın da Robert Downey Jr! Şu dünyanın tadını çıkarmak nasılmış, tüm insanlık görmüş olur böylece. Hadi o zaman biraz enerji! Eğer Robert olmaz biz onla çok hızlı yaşarız hiç ders çalışamam diyorsan bizim sana bir BEST Friend önerimiz daha var :)

Senin BEST Friend'in Kültür Yayıncılıktan BEST Serisi

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
robert-t

Leonardo DiCaprio! ay en sevdiğim ünlü :) sevindim

kkyhid

Erkek Benedic Cumberbatch kadın Emma Watson ikisi de favorim

kkyhid

testin en güzel yanı Tom Hiddleston gifiydi

gonca-gul-aslan

Kadın Kristen Stewart! Erkek Justin Long! bu ne aq �� justin long kim

mehmet-satici

benedict ten başkasısını beklemiyordum ztn :D

Görüş Bildir