Görüş Bildir
Haberler
Fatih Altaylı: 'Dezenfektanı Stok Yaptım, İçinde Alkol Var, Yasaklarlar Diye Korktum'

Fatih Altaylı: 'Dezenfektanı Stok Yaptım, İçinde Alkol Var, Yasaklarlar Diye Korktum'

Altaylı, tekel bayilerine ilişkin yasak kararına canlı yayında tepki gösterdi ve 'Dezenfektanı stok yaptım, içinde alkol var, yasaklarlar diye korktum' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk’teki Teke Tek programında, izleyicilerin kendisine, “Tedbirleri artırdın mı, neden masada 2 tane dezenfektan var?”  diye sorduğunu ifade ederek, tekel bayilerinin “tam kapanma” süresince satış yapamayacağı yönündeki kararı eleştirdi.

“Biliyorsunuz alkol satışı yasaklandı, belki bunu da yasaklarlar, bunda da alkol var diye stok yaptım” tepkisini gösteren Altaylı, “O yüzden 2 tane var. Çünkü içinde alkol var diye bunu da yasaklayabilirler diye korktum” dedi.

'Ne alakası varsa, yasaklar döneminde alkol satışı da yasaklandı'

'Ne alakası varsa, yasaklar döneminde alkol satışı da yasaklandı'

Altaylı, “Biliyorsunuz ne alakası varsa, yasaklar döneminde alkol satışı da yasaklandı. O yüzden stok yapıyorum” ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tam kapanma süreciyle ilgili yaptığı açıklamada tekel bayilerin kapalı olacağını söylemişti.

Soylu, 'İstisnada yer almıyor ve kapalı. Bu açıdan hem bir muafiyet yok hem de soru işareti de söz konusu değil' diye konuşmuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
36
31
7
2
2
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Bu da döne döne fırıldak gibi oldu.Gideceklerini anladı sanırım.

Gizem Gül Tarcan

omurgasız! daha düne kadar iktidarın yalakasıydın