Görüş Bildir
Haberler
Faciaya Davetiye: Moloz Yüklü Hafriyat Kamyonlarıyla Drift Yaptılar

Faciaya Davetiye: Moloz Yüklü Hafriyat Kamyonlarıyla Drift Yaptılar

Sultangazi'de iki farklı noktada çekilen görüntüler yürekleri ağızlara getirdi. Sık sık karıştıkları ölümlü kazalarla gündeme gelen hafriyat kamyonları ölüme davetiye çıkardı. Yolda drift yapan ve damper kapağından moloz ve taşların yola savrulduğu 2 hafriyat kamyonu kameraya yansıdı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hafriyat kamyonlarının tehlikesine maruz kalan ilçelerden biri olan Sultangazi'de kaydedilen iki farklı görüntü 'bu kadarına da pes' dedirtti. Kuzey Marmara Bağlantı Yolu'nun Sultangazi tarafında devam eden tünel çalışmaları ve ilçede bulunan taş ocaklarına giden güzergahları kullanan hafriyat kamyonların trafik güvenliğini tehlikeye attığı anlar cep telefonu ile kaydedildi.

Drift yaparak araç solladı

Seyir halinde olan bir hafriyat kamyonunun 'drift' yaptığı anlar, bir başka sürücü tarafından görüntülendi.

Seyir halinde olan bir hafriyat kamyonunun sürücüsü Cebeci Mahallesi Selçuklu Bulvarı'nda drift diye tabir edilen hareketi yapmaya başladı. Hafriyat kamyonun dorsesi bir sağa, bir sola doğru kayarken sürücü, trafik güvenliğini tehlikeye attı. Bununla da yetinmeyen sürücü, drift yaparak önündeki araçları solladı.

Kamyonlardan dökülen taş ve molozlar yola savruldu

Kamyonlardan dökülen taş ve molozlar yola savruldu
İçeriğin Devamı Aşağıda

Sultangazi-Arnavutköy bağlantı yolunda seyir halindeki hafriyat kamyonundan dökülen taş ve molozlar yola savruldu. Dökülen taş ve molozlar arkadan gelen sürücülere zor anlar yaşattı. O anları kaydeden sürücü de, hafriyat kamyonu sürücüsüne 'döke döke gidiyorsun' diyerek tepki gösterdi.

Branda şartına uymuyorlar

Branda şartına uymuyorlar

Hafriyat kamyonlarının sık kullandığı güzergah havadan da görüntülendi. Sultangazi'deki güzergahları havadan görüntülenen hafriyat kamyonlarının branda şartına uymadıkları görüldü. Brandasız trafikte ilerleyen hafriyat kamyonlarının yaydığı toz da görüntülere yansıdı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
73
26
3
2
2
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Tamer

orrrrrrossspu çocukları. 😡😡

Pasif Kullanıcı

ülkede tekeri olan herhangi bir şey kullanan herkes kendini vin diesel veya paul walker sanıyor amk

portside

Ülkenin her tarafı denetimsizlik. Ülke kocaman bir şantiye sahası ve her yanından denetimsizlik akıyor.