Ekranların Sivri Dilli İsmi Ece Üner'in Yıllar İçinde Yaşadığı Değişim Karşısında Afallayabilirsiniz

271PAYLAŞIM

Biraz da Ece Üner'in değişimini konuşalım...

Ece Üner'i ilk olarak ekranlarda gördüğümüzde kendisi 20'li yaşlarındaydı.

Bugünlere gelmesi de elbette ki tesadüf değil. Kendi söylemiyle Ece Üner henüz üniversite öğrencisiyken NTV'de staja başladığında canla başla çalışmış. O dönem genel müdür olan babasının torpili ile orda olmadığını kanıtlamak istemiş insanlara bir nevi.

Liseyi Koç Lisesi'nde okumuş, üniversite eğitimini de yine Koç Üniversitesi'nde Sosyoloji ve Tarih bölümleri üzerine almış.

Kendisinin eğitimi bu kadar da değil. Paris’te Sorbonne Üniversitesi’nde Fransızca dil eğitimi, Brüksel’de ise Avrupa Birliği konusunda eğitim almış.

Tabii muhabirlikten ekran önüne geçiş yaptığı sırada diksiyon ve sunuculuk dersi almayı da ihmal etmemiş. Can Gürzap ile Ahsen Gürzap'ın kursunda eğitim almış.

2000'li yılların başında, üniversiteden mezun olduktan sonra NTV'de kadrolu olarak işe başlayan Üner, o günden bu yana ekranlarda biliyorsunuz.

Ece Üner yıllar içinde NTV, CNN Türk ve HaberTürk gibi birçok kanalda spikerlik ve sunuculuk yaptı, bilenler bilir.

Yıllardır en çok konuşulan ve gündem olan ana haber sunucularından biri kendisi.

Kendine "Bence ben iyi bir spiker değilim." diyerek hepimizi şaşırtmıştı Üner. Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan'ın programına konuk olduğunda sarf etmişti bu cümleyi.

Ece Üner'in değişiminden bahsedelim dedik ama anca gelebildik değişimine...

Onu değiştiren estetikler değil de yıllar olmuş. Yıllar geçtikçe Üner'in yüzü oturmuş, tarzı bambaşka bir hale bürünmüş.

Fark ettiyseniz geçmişte birçok kez stil değişikliğine gitmiş ama en sonunda kendini bulmuş gibi gözüküyor...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Ece Üner'in Kim Kardashian'a Yönelik Sözlerine Deniz Çakır'dan Çok Sert Bir Tepki Geldi, Ece Üner Işık Hızıyla Cevap Verdi - onedio.com
Ece Üner'in Kim Kardashian'a Yönelik Sözlerine Deniz Çakır'dan Çok Sert Bir Tepki Geldi, Ece Üner Işık Hızıyla Cevap Verdi - onedio.com
Ece Üner, Ahmet Hakan’ın “Namaz 5 Vakit, Ahlak 24 Saat Farz” Sözlerine Verdiği Tepkiyi Havada Yakalayıp Gelişine Vurdu! - onedio.com
Ece Üner, Ahmet Hakan’ın “Namaz 5 Vakit, Ahlak 24 Saat Farz” Sözlerine Verdiği Tepkiyi Havada Yakalayıp Gelişine Vurdu! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ment

Ne ayıp lan. seviyesiz seviyesiz eleştiriler. herkes kendi ayarını gösteriyor o kadar. Bence Başarılı bir bayan tebrik ediyorum.

panda-slothful

"oral queen" kolyesi takmayaydı iyiydi... nitekim seks hayatı bizi pek fazla ilgilendirmiyor.

aycaipekci

Oha yaşlanmış... :O Çok şaşkınım şu an, normal şartlar altında ( Sıfır derece ve 1 atmosfer basınçta) gençleşmesi lazımdı.

eross

Sevimsiz kadın

panik-anne

ZEYNAA

Görüş Bildir