Görüş Bildir
Haberler
Daha 19 Yaşında, Düşlerinde Özgür Dünya: Ali İsmail Korkmaz, Katledilişinin 6. Yılında Anılıyor

etiket Daha 19 Yaşında, Düşlerinde Özgür Dünya: Ali İsmail Korkmaz, Katledilişinin 6. Yılında Anılıyor

Ulaş
10.07.2019 - 11:29

Gezi Direnişi sırasında Eskişehir'deki protestolara katılan Ali İsmail Korkmaz'ın dövülerek katledilişinin bugün 6. yıl dönümü. Sopalarla saldırılan ve 38 gün komada yaşama tutunmaya çalışan Korkmaz için bugün çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Ali İsmail Korkmaz Vakfı'nın (ALİKEV) düzenlediği anma etkinliği 10 Temmuz saat 18.00'de Antakya Ekinci Mezarlığı'nda bulunan kabir ziyaretiyle başlayacak. Ziyaretin ardından saat 20.00'da Sümerler Amfi Tiyatro'da düzenlenecek anma gecesinde ALİKEV Müzik Topluluğu ile Moğollar sahne alacak.

Sosyal medya da #AliİsmailKorkmaz'ı unutmadı. Anısına yapılan paylaşımları sizler için derledik 👇

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Jey

Lan küçücük çocuktu! Eşşek kadar adamlar utanmadınız mi şeref haysiyet yoksunları!! Şimdi okulunu bitirmiş, gezi de olanları kırık bir tebessümle hatırlayan,... Devamını Gör

colombian

21.yy da sopalarla 19 yaşında çocuk öldürüldü bu memlekette.ortadoğu neresidir işte burasıdır.ruhun şad olsun çocuk.elbet hak yerini bulacak.

görüncek adam

Ben hiç unutmadım. Rozetli, rozetsiz oçların, tekme atıp sokak aralarında çocuk öldürerek vatanı kurtardığını sanan o OROSPU ÇOCUKLARINI UNUTMADIM. O tekmeyi... Devamını Gör