Görüş Bildir
Haberler
Çocuk Yaştaki Kuzenleri Birlikteliğe Zorlayan Anne-Babaları Tutuklandı

etiket Çocuk Yaştaki Kuzenleri Birlikteliğe Zorlayan Anne-Babaları Tutuklandı

İzmit'te, 11 yaşındaki amcasının oğlu D.Ç.P. ile birlikte yaşamaya zorlanan 14 yaşındaki N.P. adlı kız çocuğu, polise sığınıp, zorla evde tutulduğunu ve devlet yurdunda kalmak istediğini söyledi. Soruşturma kapsamında, N.P.'nin anne- babası ile amcası ve yengesi mahkemece tutuklandı.

DHA'nın aktardığına göre, İzmit'teki polis merkezine geçen hafta giden N.P., yaklaşık 4 ay önce, amcasının oğlu D.Ç.P. ile birlikte yaşamaya zorlandığını, amcası ile yengesinin kendisini zorla evde tuttuğunu ve dışarı çıkmasına dahi izin vermediğini söyledi.

Ailesine teslim edilmek de istemedi

Ailesine teslim edilmek de istemedi

N.P., amcasını ve yengesini çorap satma bahanesiyle ikna edip, polis merkezine geldiğini anlattı. Ailesine de teslim edilmek istemediğini belirten N.P., devlet yurdunda kalmak istediğini söyledi.

Anne ve babalar tutuklandı

Anne ve babalar tutuklandı

N.P.'nin şikayeti üzerine cumhuriyet savcısına bilgi verildi. N.P., devlet korumasına alındı. Polis, küçük kızın annesi N.P., babası M.P., amcası Ç.P. ve yengesi S.P.'yi gözaltına aldı. Kuzen D.Ç.P. de soruşturmada mağdur olarak yer aldı. Adliyeye sevk edilen N.P.'nin anne- babası ile amcası ve yengesi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
922
205
92
51
20
10
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Çomar Killer

Anne baba olmak için bazı testlerin geçilmesi gerek bence çatır çutur doğurup atıyolar. İkisi de küçücük ne birlikteliği allah aşkına

Onur Savaş

akraba evliliği yani ensest ilişki çok iğrenç bir şey bunu yaptıranlar yapanların kesin akli dengesi yerinde değildir

WantonNovelSMYRNA

Bu durum zaten baştan aşağı saçmalık. ama konu ensest ilişkiyse, ensesti ne olduüğunu tam anlamamışsın akrdeşim. Aile içi ilişki ensesttir tanımı malesef hat... Devamını Gör

Tetrahekza

Kız ya o evden çıkamasaydı düşünmek bile istemiyorum. İki çocuğun da psikolojisi yerindedir umarım . 11 ve 14 yaş nedir ya kuzen bir de Allah ıslah etsin.