Görüş Bildir
Haberler
Cem Yılmaz Bileti ile Dolandırıcılık: Gösteriye Gitmek İsteyen 9 Kişiye Sahte Bilet Satıldı

Cem Yılmaz Bileti ile Dolandırıcılık: Gösteriye Gitmek İsteyen 9 Kişiye Sahte Bilet Satıldı

Batuhan
03.10.2019 - 11:06

İstanbul'da şirket çalışanı bir grup arkadaş, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın gösterisine gitmek için bilet satın aldı. İş çıkışı gösteriyi izlemeye giden 9 arkadaş sahte bilet şoku yaşadı. Biletleri arkadaşı olan Uğur G.'den bin 500 liraya satın alan Sinem A., savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık, konuyla ilgili soruşturma başlattı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

DHA'da yer alan habere göre, özel bir şirkette çalışan Sinem A., arkadaşlarıyla birlikte Cem Yılmaz'ın gösterisini izlemek için bilet almak istedi.

Biletleri maille gönderdi

Biletleri maille gönderdi

Biletlerin tükendiğini öğrenen Sinem A.'ya arkadaşı Uğur G. biletleri kendisinin ayarlayabileceğini söyledi. Daha sonra Uğur G., bin 500 lira karşılığında 9 bileti Sinem A.'ya e-mail yoluyla gönderdi.

Biletlerin sahte olduğunu kapıda öğrendim

Biletlerin sahte olduğunu kapıda öğrendim

İş çıkışı arkadaşlarıyla gösteriye giden Sinem A., görevlinin biletlerin sahte olduğunu söylemesiyle şok oldu.  Arkadaşı Uğur G. tarafından dolandırıldığını anlayan Sinem A. savcılığa başvurdu.

Suç duyurusunda bulundu

Suç duyurusunda bulundu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vererek suç duyurusunda bulunan Sinem A., Uğur G.'nin bu yöntemle aynı iş yerinde çalışan bir kişiyi de 13 bin lira dolandırdığını söyledi. Sinem A. dilekçesinde, 'Bizi dolandıran Uğur G.'den şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
65
24
12
9
3
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Berry93

'' bin 500 '' nasıl bir yazım tarzı ya 1.500 TL yazsana

Rendan34

Dört veya daha fazla basamaklı sayıların kolay okunabilmesi için bin, milyon milyar gibi terimler yazıyla yazılır. Eleştirdiğiniz editör kurallara uygun olar... Devamını Gör

Erhan Armada Ozsoy

1500 lira dolandırıcı sıfatı yemek ve hayatındaki güzel şeyleri yok etmek hll lan uğur

spiritorbs

Bu tip insanlar ilk dolandırıcılık eyleminden sonra yüzsüzleşiyor . Çevresine karşı güvensiz bir karakter olarak ifşa olduğu için artık ben buyum deyip sürek... Devamını Gör

Mr.Hate

Bu kez güldürmedi...