Görüş Bildir
Haberler
Son Depremler: Bugün Deprem Mi Oldu? 8 Kasım Perşembe AFAD ve Kandilli Deprem Listesi...

Son Depremler: Bugün Deprem Mi Oldu? 8 Kasım Perşembe AFAD ve Kandilli Deprem Listesi...

AFAD ve Kandilli verilerine göre 8 Kasım 2021 Pazartesi günü deprem oldu mu merak ediliyor. Türkiye'nin dört bir yanında aktif fay hatları bulunması sebebiyle vatandaşlar deprem haberlerine yoğun ilgi gösteriyor. ‘Son deprem nerede oldu’ ve ‘deprem mi oldu’ sorularına cevap aranıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşanan depremleri liste halinde takipçileriyle paylaşıyor. İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın yayınladığı son depremler sayfası…

İçeriğin Devamı Aşağıda

AFAD ve Kandilli Rasathanesi anlık yaşanan deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde ve komşu ülkelerimizde yıkıcı olmayan ufak tefek depremler meydana geliyor. Vatandaş bugün deprem oldu mu sorusu ile uyanıyor. Peki,  8 Kasım 2021 Perşembe günü deprem oldu mu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi!

8 Kasım 2021 AFAD ve Kandilli Son Depremler Listesi!

8 Kasım 2021 AFAD ve Kandilli Son Depremler Listesi!

AFAD ve Kandilli Rasathanesi, ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen depremleri liste halinde takipçileriyle paylaşıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin paylaşımlarına bakarak çevrenizde deprem gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edebilirsiniz.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER SAYFASI

Bu İçerik De İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın