Bu Sezon O Ses Türkiye’de Eğlencenin Rengini Değiştiren 9 Yarışmacı

1.7bPAYLAŞIM

O Ses Türkiye’nin hem jürileri hem de yarışmacılar birbirinden renkli karakterlerden oluşuyor. Ve her an hiç beklenmedik şeyler olabiliyor. Tabii ki bu anlar da O Ses Türkiye’de eğlencenin rengini değiştiriyor. İşte karşınızda O Ses Türkiye’nin en eğlenceli anları. Gülmek serbest ☺

1. Fatih Taşdelen

Fatih Taşdelen’in güçlü performansının ardından yapılan eleştirilerde yaşanan albüm muhabbetinde Gökhan’ın arabalarda bir de plak olsa demesiyle yarışmada keyifli anlar yaşanmıştı.

2. İrem Sak

Hadise’nin kuyusunu kim kazıyor? İrem Sak’ın eleştiri aşamasında Acun, Hadise ve Gökhan Hakan kardeşlerin birbirlerine takılmaları renkli görüntüler oluşturmuştu.

3. Nicola Rev

İtalya’daki O Ses İtalya yerine O Ses Türkiye’yi tercih eden Nicola Rev, sempatik duruşu ve içtenliğiyle stüdyodaki herkese eğlenceli dakikalar yaşatmıştı.

4. Nilay

Yarışmacıları kendi takımına dahil etmek de bir marifet elbette! Murat Boz’un Nilay’ı son bir kez kandırmak için söylediği şey de herkesi kahkahaya boğmuştu.

5. Nurettin

Pop seven Nurettin’e dönen Hadise’nin, yarışmacıya dönmeyen Gökhan’dan ötürü bir türlü konuşamaması bir yana dursun, sahneyi asıl çalan kişi Nurettin’in sempatik dedesi olmuştu.

6. Ömer Kesin

Ömer Keskin’in muhteşem sesi karşısında Hadise ve Murat Boz’un tatlı atışması izleyenleri kırıp geçirmişti.

7. Seçkin Top

Seçkin Top’un geniş ses yelpazesi jüri üyelerini şaşkınlığa uğratmıştı. Sahneye operayla başlayan Seçkin, Sibel Can’dan “Çakmak Çakmak” ve Athena’dan “Senden Benden Bizden” şarkılarını söylemesiyle dinleyenleri de büyüledi.

8. Yağmur

Hep jüri üyeleri eğlenecek değil ya? Acun’un Murat Boz’a takılması stüdyodaki herkesi kahkahalara boğmuştu.

9. Yunus Akbaş

Jüri üyelerinin Yunus Akbaş’ı kendi takımlarına katmak için yaptıkları binbir türlü manevra O Ses Türkiye’nin en renkli görüntülerinden birini oluşturmuştu.

Bonus: Bu görüntüleri izleyince insan bu büyük eğlencenin bir parçası olmak istiyor değil mi? O zaman sıkı durun; O Ses Türkiye eğlencesini Fanta ile stüdyoda yaşamak ister misiniz?

O zaman hemen TV8 Yan Ekran uygulamasını indirin ve Turuncu Mikrofon bölümüne girin. Şarkınızı söyleyin ve O Ses Türkiye sahnesinde şarkı söyleme şansını yakalayın. Ya da Sahneye Kim Çıksın bölümüne gelen videoları oylayın ve O Ses Türkiye’de sahneye kimin çıkacağını siz belirleyin. Hadi, gelin Fanta ile eğlencenin rengini değiştirin!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
napson-fernandes

all food product news

Gizli Kullanıcı

Bi kadın vardı "Dragonborn Comes" söylemişti. Oyuncular kadına isteklerini göndermişlerdi "Abla bunu da söyler misin ?" diye. Mesela "Wolven Storm" istemiştik biz. Ona ne oldu elendi mi ?

layd

acunu sevmiyorum ve sadece jüri üyelerinin sempatikliği için seyrediyorum..

Görüş Bildir