Bu Sene Evlerde Partiliyoruz: Dışarı Çıkmadan da Canlı Dj Performansına Doyabileceğinizi Kanıtlayan YouTube Kanalları

12PAYLAŞIM

Yılbaşı yaklaşıyor ama içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde hepimiz mecburen yeni yılı evimizde sevdiklerimizle beraber kutlayacağız. Her ne kadar kulağa dışarıda kutlamak kadar eğlenceli gelmese de, evimizde de bir bar veya gece kulübü havası yaratmanın çok iyi bir yolunu bulduğumuzu söylesek? Siz de bir Dj performansı dinlemeyi deli gibi özleyenlerdenseniz, sayfayı aşağı kaydırın! 👇🏻

1. Subkult YouTube kanalı, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde ünlü Dj'lerle saatler süren canlı performanslar yayınladı.

Progressive House ve Progressive Techno'yu harmanladığı seti ile "Nautic", Subkult kanalındaydı.

Ünlü DJ Barış Odyakmaz, muhteşem bir performans sergiledi canlı yayında. Gözlerinizi kapatıp kendinizi müziğin akışına bıraktığınızda her şeyi unutacaksınız.

Halloween için özel olarak hazırlanan 4 saatlik yayın ise gerçekten dinlemeye değer. Secret Signal ekibi karşınızda...

2. Birçok insanın "Dj Bey" olarak tanıdığı Emrah Göktaş ise Aydın'da muhteşem bir manzaranın içinde harika bir performans sergiledi kendi YouTube kanalında.

Ancak bu performans bildiğiniz Dj performanları gibi değil. "Memleket Havası" temasında Anadolu türkülerinden ezgiler duyacak ve kulaklarınıza inanamayacaksınız!

Muhteşem bir gün batımı manzarasının önünde, İzmir'de gerçekleşen bu performans ise kendini defalarca dinletiyor, inanılmaz eğlenceli olmuş.

Umarız devamı gelir...

3. "life from İstanbul" YouTube kanalı, İstanbul'un en iyi Dj'lerini bir araya getirerek, bir kulüpte eğlenmenin nasıl bir his olduğunu tekrar hatırlatıyor herkese.

Pandemi süresince özlediğimiz eski eğlencemizi aslında evde de sürdürebileceğimizin en iyi kanıtı onlar: 👇🏻

"life from İstanbul" kanalında düzenli olarak canlı Dj performansları sergileniyor, takip etmeyi unutmayın. Herkese iyi eğlenceler!

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

#yüzdeyüzmüzik artık #yüzdeyüzonline!

Online konserler, ilginç bilgiler ve müzikle ilgili diğer her şey için @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarını takip et!

instagram.com/yuzdeyuzonline
twitter.com/yuzdeyuzonline

Görüş Bildir