Görüş Bildir
Haberler
Bu Kış Seni Depresyondan Çıkaracak 8 Keyifli Şey

Bu Kış Seni Depresyondan Çıkaracak 8 Keyifli Şey

L'Oreal Paris
23.11.2018 - 17:49

Kış ayları yaz kadar kolay geçmez. Eh malum, havanın erken kararması, sürekli yağan yağmur, buz gibi esen rüzgar, yerler çamur... Sadece bunları söyleyince bile insanın içine bir kasvet yerleşiyor; ama hemen depresyona girmeyin canım kışın da güzel yanları var. 💜❄️

1. Havalar buzzz gibi olmaya başladı bile. 😞 Evden çıkma hevesin gitgide yok oluyorsa, belki de şu hep hayalinde olan battaniye - film - sıcak çikolata üçlüsünün tam zamanıdır!

tinypic.com

Havanın kötü olduğu günler, ne zaman ofiste için sıkılsa bunu hayal edersin, öyle değil mi? 😌

2. Hem madem sokaklarda uzun uzun dolaşacak, çimlerde yayılacak bir hava yok, bunun için moral bozmak yerine yepyeni bir hobi edinmeye veya bir kursa yazılmaya ne dersin?

Mesela yoga eğitimine başlamak için harika bir zaman olabilir. Hem de bir yandan yaz için hazırlık ☺️

3. Yazın sıcakta insan en ince ne varsa onu giyip çıkıyor ama kış öyle mi? Gelsin layer on layer kombinler, özlediğin tüm desenler!

Kış mevsimi demek; kombin mevsimi demek.

4. Sadece kombinler de değil, yumuşacık şallar, kürkler, içi polar botlar montlar ve evde de pofidik pandufların zamanı geldi!

Bakmayın soğuk olduğuna, her mevsimin bir güzelliği var. Kışınki yumuşacık olması. 😌

Peki ya kışın getirdiği saç problemlerine ne demeli?

5. Bütün yaz plaj dalgalarıyla ıslak gezdiğin saçlarını artık kurutman gerekiyor. Can sıkıcı... Olmayabilir de! 230 derece ısıya karşı koruyan bir ürünle saçlarını huzur içinde kurutabilirsin. 😉

Saçların ısıdan etkilenmesin, sen de ıslak saçla gezip hasta olma. ☺️

6. Eh mecbur bere takmak lazım. Peki o bereyi çıkarıncaki saçların hali ne olacak? Kuru saçına uygulayabileceğin şekillendiricinle berenin de üstesinden gelebilirsin.

Saçım bozulacak korkusuyla beresiz gezmene gerek yok. 😌

7. Yağmurun yağması yeterince kötü değilmiş gibi bir de o nemden kabaran saçlar yok mu?!? Aslında yok; eğer doğru ürünü kullanırsanız...

Saçlarınızı yıkadıktan sonra kabarmasını engelleyen bir ürün kullanırsanız, sonrasında saçlarınızın nemden de etkilenmediğini fark edeceksiniz.

8. Rüzgarda resmen kendi özgürlüğünü ilan eden saçlarımıza ne demeli? Bir türlü de eski haline dönmezler...

Saç spreyi veya topuz çözüm değil, saçları doğru ürünle şekillendirmek önemli. 😌

Bu kış seni depresyondan çıkardık, peki ya saçların? Bu kış da saçlarının en güzel günü Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem'in besleyici dokunuşu ile her gün!

Ağırlaştırmayan özel dokusuyla 230* derece ısıya karşı koruma sağlar. Islak saça kurutmadan önce uygula, kolayca şekil ver; gün boyu yumuşak ve parlak saçlara kavuş! #elseve #saçlarımınengüzelgünü