Bu Görsel Algı Testi ile Baskın Kişilik Özelliğini Söylüyoruz!

169PAYLAŞIM

Üzerinde düşünmene hiç gerek yok, yalnızca ilk gördüğünü işaretle!

1. İlk bakışta hangi hayvanı gördün?

2. Peki ilk hangi meyve dikkatini çekti?

3. İlk hangi kıyafeti gördün?

4. Şimdi de ilk gördüğün çiçeği söyle!

5. Sırada ilk gördüğün sebze var!

6. Son olarak, ilk dikkatini çeken hayvanı söyle!

Yaratıcı!

Sen tam anlamıyla fikir insanısın! Aklında ne varsa gerçekleştirmeye çalışmak, en azından da denemek seni en çok mutlu eden şey! Aslına bakarsan, bunu yapmakta son derece başarılısın. Yerinde olmak isteyen çok insan vardır. Ama senin de bazen duygularına ağırlık vermen gerekebilir. Sonuçta aklını çoğu zaman fikirlerinle meşgul ediyorsun ve eğer gerçekleştiremediğin olursa da bu senin dikkatini tamamen dağıtıyor. İşin bu yönünü biraz törpülemekte fayda var!

Uyumlu!

Sen herhangi bir şeye adapte olmak konusunda son derece iyisin! Bir şeyi anında analiz ediyor, bir anda kendi davranış ve alışkanlıklarına göre uygun hale getirmeyi başarıyorsun. Senin girdiğin her ortamda uyumlu olman açısından tek bir sorun var: O da hayatındaki farklı gruplardan insanların bir araya gelmesi! Böyle bir durumda bir anlık bile olsa kime göre uyum sağlayacağını bilmiyor ve küçük bir sıkıntı yaşıyorsun. Yine de sonuçta daima insanlar üzerinde güzel bir izlenim bırakıyorsun!

Hırslı!

Sen başarı konusunda son derece hırslısın. Bunun parayla uzaktan yakından bir ilgisi yok, sadece kişisel memnuniyetin ve yapabileceğin şeylerde gelişme göstermenle alakalı. Bu konuda herkes sana hayranlık duyuyor, ama unutmaman gereken tek bir şey var: Sen! Tüm bu başarı hırsının içinde kendine vakit ayırmayı unutmaman gerekiyor. Sonuçta iş yerinde duruyor, biraz kendinle ilgilenmende fayda var!

Analitik!

Sen her türlü bilgiyi, kuralı ve kendini geliştirmeyi seviyorsun. Sonuç olarak, geçmişi anlamadan geleceği planlamıyorsun. Planlı ve programlı olmak senin kadında var! Sadece bazen, kendi kafanın içinde sıkışıp kalıyorsun, böyle zamanlarda da büyük resme bakmayı unutuyorsun. Biraz kendine vakit ayırmanda fayda var, söylemediler deme sonra!

Cesur!

Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek kesinlikle yok. Korkusuzca sorunlarının ya da hayallerinin üstüne gidiyorsun. Devam et!

Güvenilir!

Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin en belirgin özelliklerinden. Kısaca bu hayatta "insanca" diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin. Ne diyelim, keşke herkes senin gibi olsa!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Yaratıcı! Sen tam anlamıyla fikir insanısın! Aklında ne varsa gerçekleştirmeye çalışmak, en azından da denemek seni en çok mutlu eden şey! Aslına bakarsan, bunu yapmakta son derece başarılısın. Yerinde olmak isteyen çok insan vardır. Ama senin de bazen duygularına ağırlık vermen gerekebilir. Sonuçta aklını çoğu zaman fikirlerinle meşgul ediyorsun ve eğer gerçekleştiremediğin olursa da bu senin dikkatini tamamen dağıtıyor. İşin bu yönünü biraz törpülemekte fayda var!

gizem-gbu-krmn

uyumlu

rolyana-seyho

hirsli!

Gizli Kullanıcı

GÜvenilir çıktı doğpru güvenilir ve dürüst biriyim buyüzden pek arkadaşım yok doğruları konuştugum için

gzm-ynklr

Hırslı!

Görüş Bildir