Bu Değişim Değil Yüz Nakli! 'İşte Benim Stilim' Yarışmacısı Ayşegül Doğan'ın Son Hali Sizi Çok Şaşırtacak

-

Estetikle insanın yüzü değişebilir de bu kadar da değişemez herhalde. İşte Benim Stilim yarışmacısı Ayşegül Doğan değişimiyle sizi çok şaşırtacak, bu kesin.

Bir dönemin fenomen programı İşte Benim Stilim'i hatırlarsınız. Programın bir de unutulmaz yarışmacıları vardı ve Ayşegül Doğan da bunlardan bir tanesiydi.

Hatta Ayşegül demişken Özlem'i de anmadan geçmeyelim çünkü Ayşegül'ün hiçbir şekilde anlaşamadığı tek kişiydi kendisi.

Nasıl anlaşamadıklarına da şöyle küçük bir örnek verelim hatta...

Evet, daha demin gördüğünüz kızı şimdi unutabilirsiniz arkadaşlar çünkü hatırlayınca kafanız karışacak. Bakın bakalım Ayşegül'ü tanıyabilecek misiniz?

İnsan gerçekten hayret ediyor değerli arkadaşlar. Her fotoğrafta ayrı bir detay var. Estetiğini inceleyelim biraz o zaman...

Tane tane anlatıyorum gördüklerimi: Bir kere kaşlar kalınlaşmış, bu cepte. Düşük göz kapakları kaldırılmış, bunu da kenara koyun.

Jawline dediğimiz belirgin çene hattı için eldeki tüm imkanlar kullanılmış. Bunun birkaç farklı yöntemi var, hangisini yaptırdı onu bilemiyoruz.

Burnunda bir sorun yoktu ama çok ufak bir düzeltme de yapılmış belli belirsiz. Dudakları zaten ben söylemeyeyim, onu siz görmüşsünüzdür.

Yaaaa işte böyleyken böyle arkadaşlar. Biz gördük, şaşırdık ve bunu da size yetiştirmemiz gerektiğini düşündük. Burası gıybet çukuru, buradan çıkış yok!

İNSAN GERÇEKTEN HAYRET EDİYOR...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
43numaraharleybot

bu estetik geçirenlerin hepsi aynı çıkıyor masadan.biri de demiyorki doktor bana başka bişey yap.hepsi birbirine özeniyor arkadaş kadın kafası çok farklı.eski sevgilim mesela dudakları gayet normal olmasına rağmen o aptal dudak şişirme operasyonuna merak salmıştı.bir de herkes yaptırır oldu amk.nerden geliyor bu paralar yoksa sigorta mı karşılıyor artık nedir anlamadım.

duygusal_panda

Eskiden daha güzeldi kendisini ne hale sokmuş ya:(

dniizkrks

Bence eski hali daha güzelmiş

gizem.dikmen

Kendisini sıradanlaştırmıs başka da bir şey yapmamış. Bi de közcü abi bulursa ideal çift olurlar. Malum bu iki kadın/erkek tipi ülkemizin genel habitatını oluşturmaya başladı.

ahmet-attonu

hepsi tamamda o d üsüt dudak nedir her resimde maymun götü gibi her şey yapmaçık

Görüş Bildir