Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Böyle Hırsız mı Olur? Zorla Girdiği Evden Tek Bir Parça Almayı Bırakın Etrafı Toplayıp Temizleyen Davetsiz Misafir

10PAYLAŞIM

Ev sahibi evine döndüğüne, birinin evine girdiğini fark etmiş. Olay, buraya kadar oldukça normal. İşin ilginç tarafı ise giren kişi hiçbir şeyi çalmamış, üstüne üstlük bir de ortalığı toplamış.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/news/intruder-b...

Marlborough, Massachusetts'te yaşayan Nate Roman, beş yaşındaki oğlunun evin arka kapısının açık olduğunu fark etmesinden sonra kırıldığını görünce çok korktu.

44 yaşındaki adam evine sessizce girdi ama bulacağı şey hakkında oldukça endişeliydi, ancak evinin bıraktığından daha iyi bir durumda olduğunu fark etti.

Evi istila eden kişi herhangi bir şey çalmak yerine, evdeki bütün yatakları düzeltip, oğlunun oyuncaklarını topladı ve hatta tuvalet kağıdının üzerine bir origami gülü bıraktı.

Bundan daha iyi bir hizmet olamaz herhalde.

Roman ise konu hakkında şunları söyledi: "Evinizde birinin olduğunu öğrenmek korkunç bir şey. Her şeyi temizlemiş. Duşu ve tuvaleti bile."

Eve giren kişi, mutfak dışında, evin her tarafını temizlemiş. Ne yapacağını bilemeyen Roman, polisi aramış.

Evde hala birinin olabileceği korkusuyla, o an için yapılacak en iyi şeyin polisi aramak olduğuna karar vermiş.

Roman şunları ekledi: "Hiçbir şeyi almamış, bir tane şeyi bile. Evi düzenlemeyi ve temizlemeyi bir kenara bırakırsak işin en ilginç tarafı bu gibi."

Marlborough  polis departmanı, olayı hala araştırıyor ama henüz bir şüpheli bulunmadı.

Roman, bir temizlikçinin yanlış adresi alıp evi temizlediğini düşünüyor.

Vatandaş bu olayı bir ders olarak alıp evinin kilitlerini değiştirmiş bile. Şimdi araya biraz zaman girdiği için, aklına gelince gülüyormuş...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir