Görüş Bildir
Haberler
Bize Sakalını Söyle, Seni Sana Senden Daha İyi Anlatalım!

Bize Sakalını Söyle, Seni Sana Senden Daha İyi Anlatalım!

Braun
25.04.2016 - 13:50

Sen sakalını seçemezsin, sakalın seni seçer!..

1. Öncelikle sakalının düz mü yoksa kıvırcık mı olduğunu öğrenmekle başlayalım!

2. Peki uzunluğu nasıl?

3. Sert midir peki?

4. Ne sıklıkla tıraş olduğunu soralım bir de!

5. Tıraş için şunlardan hangisini daha çok kullanırsın?

6. Özel bakım yapıyor musun?

7. Şu karizmatik kardeşlerimizin sakallarından hangisi seninkine daha çok benziyor?

8. Bir durum sorusuyla devam hadi! Hayalindeki işi buldun diyelim; maaşı, koşulları falan da çok iyi. Ama bir şartları var: Sakalını, bıyığını kesmen gerekiyor. Ne yaparsın?

9. Son soru: Sakalla ilgili bir atasözü seçmeni istiyoruz!

9. Son soru: Sakalla ilgili bir atasözü seçmeni istiyoruz!

Adam gibi adam be!

Adam gibi adam be!

Senin sakalının, bıyığının bize anlattığı çok mühim bir şey var: Sen adam gibi adamsın. Üstad bir kere sende yalan diye bir şey yok, bir şey düşündüysen, hissettiysen tak diye söylersin suratlara, anında görüntü şov bu sendeki. Korumacı ve babacan bir tavrının olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Kısaca 10 numara 5 yıldız bir adamsın, hiç bozma!..

Uzun lafın kısası, bıyık tam senin karakterine göre; bu bıyığa gereken değeri Braun Şekillendirme Serisi veriyor. İster uçlarından al, istersen yandaki sakalları kesip bıyığı öne çıkar!

Saklayacak bir şeyin yok!

Saklayacak bir şeyin yok!

Senin sakalının, bıyığının bize anlattığı en mühim şey: Senin bu hayatta saklayacak hiçbir şeyinin olmamasıdır. Bu hayatta %120 dürüstlüğe inanıyorsun, bu yüzden de etrafında hep dürüst insanlar barındırıyorsun. Bizce bu, süper kahraman özelliği, tişikirlir sipirmin :)

Uzun lafın kısası, sinekkaydı tam senin karakterine göre. Her gün sinekkaydı olmanın en acısız ve etkili yolu: Braun Şekillendirme Serisi. Bizce bir dene...

Karizmanın vücut bulmuş halisin!

Karizmanın vücut bulmuş halisin!

Ooo noldu be? Deprem mi oldu ne?! Hımm pardon, ortama sen ve karizman girmiş, ondanmış bu zelzele, tantana :) Seni gören hatun kişiler tereyağı kıvamına geliyor, helmeleniyor, haklılar da... Tarzın var bir kere; ama sadece sakalında, giyiminde, kuşamında değil bu tarz: Konuşman, fikirlerin, tavırların... Hepsi ayrı bir tez konusu, sayın karizmantik kardeşimiz :)

Bu karizmanın en önemli elemanı pek tabii ki o muazzam uzunluktaki sakalların. O sakallara da gereken değeri ve saygıyı Braun Şekillendirme Serisi gösterir, emin ol ;)

Dengeli eşittir SEN!

Dengeli eşittir SEN!

Sakalının, bıyığının bize anlattığı şey şu: Sen dengelisin dengeli. Abartma, fazlalıklar, şovlar, bi şeyler bi şeyler yoktur senin kitabında. Her şey kararındadır, dengededir yani. Ayrıca kadınlara tavırlarında da bu dengeyi görmek mümkündür. Yerine göre tam bir salon beyefendisi, yerine göreyse tam bir kazak erkeğisindir... Yakışır abime bee!

Bu tam kıvamındaki kirli sakallarını hep 10 numara tutacak şeyse: Braun Şekillendirme Serisi. Üstlerden hafifçe alma işi, onun işi çünkü!

Zekayı abartmışsın!

Zekayı abartmışsın!

Bak biz bu işi biliyoruz ve adamı sakalından tanırız; o yüzden dediklerimiz kesin doğru: Sen çok zeki bi abimizsin. Hatta bu zeka sende abartılmış bir halde var; portakalda vitamin sende zeka, o derece. Hem de öyle bir açıdan değil bu zeka. Iq'su da var, bilgisi de var sende. Mesela cin gibisindir bir yandan da. Şeytana pabucu ters giydirmişliğin vakidir. 

Şimdi sen zeki bir abimizsin, iyiyi kötüden saniyeler içinde ayırırsın. O yüzden sana ve sakalına en uygun olacak Braun Şekillendirme Serisi'ne bir bakmanı öneriyoruz, bi bak anlarsın zaten :)

Braun Şekillendirme Serisi; Stiliniz için 4 kat daha keskin detaylar

Braun Şekillendirme Serisi; Stiliniz için 4 kat daha keskin detaylar

Sakalınızı en iyi haline getirmek için Braun Şekillendirme Serisi'ne göz atın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

kızım ama sakal bırakmayı düşündürdü bu test :D :D

Nilüfer Aydın

Benim burada ne işim varsa😳 Karizmanın vücut bulmuş halisin! Ooo noldu be? Deprem mi oldu ne?! Hımm pardon, ortama sen ve karizman girmiş, ondanmış bu zelzel... Devamını Gör

Barney

(buraya ürünün görseli gelecek) .. gelmiş :)