Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölümden 2 Fragman Geldi! İşte Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanlar...

0PAYLAŞIM

Bir Zamanlar Çukurova 74. bölümden 2. fragman da geldi. Yeni fragmanda; Müjgan'ın hamile olduğunu duyan Züleyha'nın içinde fırtınalar kopuyor. Demir onu teselli etmeye çalışırken Züleyha Yılmaz'dan hesap soruyor. Hiçbir şey bilmeyen Yılmaz şaşkınlık içinde büyük aşkına bir kez daha veda ediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı...

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Fragmanları

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölüm Özeti

Behice, kendi kurduğu kumpasta, ummadığı bir şekilde kurban haline gelir. Saldırıya uğramış görüntüsü vermesi için tuttuğu Erdinç, üzerine bir köpek saldırınca Behice'yi vurur ve korkuyla onu orada bırakıp uzaklaşır! Halasının adeta kovulmuş olması, Müjgan'ı yine sonunu hesap etmediği bir karara iter! Müjgan da halasının peşinden evi terk edecektir. Fikret ise onu geri döndürmeye çalışırken, kendini açıklayamayacağı bir durumun içine soktuğundan habersizdir.

Halası ile ilgili olan biten, Müjgan'ın yine gözünün dönmesine neden olur. Fikret ile dertleşir ama sonrasında gelişenler yine sakinleşmesine engel olur. Müjgan, Züleyha'ya hesap sormaya konağa gider! Demir ona engel olur! Karşısına itiraf mektubunu çıkarmak ister ama bu vesile ile mektubun çalındığından haberdar olacaktır!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir