Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 19 Kişi

2.4bPAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
derin-a-clk

Güzel içerik ve doğru sözler sadece birincisine biraz sözüm var. Tamam eminim çocuğunun sınıfında , çevresinde istemeyen o tür insanlar vardır ama diziyi naif duygularla seven, izleyen insanlar da var. Ailem de otizmli kimse yok ama çevremde oldu. Hiç yargılamak ya da dalga geçmek vs de aklıma gelmedi. Dizinin ilk tanıtımında çocuklar ölmesin dedi ya ben ağladım, içim ezildi. Çocuğum yok ama empati kurdum. Kısacası insanları çok da genellemeyin lütfen.

merve-yildiz24

#3 ben ilk okula başladığımda trafik ve çevre dersimiz vardı bizim. hatta onun kitabındaki sayfalar akışkan parlak renkliydi. uygulamalı olarak caddeye çıkarıldığımızı biliyorum. bizim sistem kötünün iyiysi demekki :(

elifto

#2 ne kadar doğru ya. çoğu evlenme çağında olan insan bu kafa da. koca bulmayı sınıf atlamak sayıyorlar. yazık hayatlarında başka bir başarısı olmamış gibi.

ezgilice

Bu kadınlar vasıfsız oldukları için hayattaki en büyük başarıları "koca bulmak". Yadırgamamak lazım. Genelde denk geldiğim konular olduğundan kendilerine hafif bir tebessüm edip geçiyorum.

elifto

yok aslında vasıflı vasıfsız fark etmiyor . bence bir erkek tarafından beğenilmek,onaylanmak fazla geliyor diye düşünüyorum. çünkü çevreme baktığım da ev kızı olan arkadaşımda aynı, bir yerde müdür olarak çalışan arkadaşım da :) yıllar sonra beğenilince nereden geldiğini şaşırıyorlar :):) hayatım da bir kere evleniyorum her şeyi yapacaksınız mantığıyla da her istediğini de yaptırınca kıç yapılan şeylere harcanan miktarla doğru orantılı olarak havaya kalkıyor. :) ama genelde dikkat edin böyle tiplerin düşüşü de sert oluyor. çünkü o isteklerin ardı ardına kesilmiyor. ama bir erkeğin tek suçu onu beğenmek ve onaylamak. bir kere doğuruyorum amerikan hastanesinde doğuracağım. her şey bir kere oluyor sonra adam iki kere de evlenilebiliyor deyip daha makul insan arayışına geçiyor sonra vay efendim aldatıldım :)

ezgilice

hehhehehe :) evet katılıyorum dediklerine, benim iş çevremden dolayı iş arkadaşlarımın eşleri bu "vasıfsız" tabirine çok uyduğundan, karşıma çıkanların çoğunluğu o yönde olduğundan tümden gelim yapmışım :)

wednesday-addams

Müge Anlı'yı tebrik ederim. 👏

emine.ata.73

bu içeriği imzalayıp çoğaltalım bencr

Görüş Bildir