Bir Hafta Boyunca Yaptıkları Paylaşımlarla Duygularımıza Tercüman Olan 18 Kişi

43PAYLAŞIM

Hafta boyunca paylaşımlarıyla duygularımıza tercüman olan, "Hissettiklerimi tam olarak anlatmış" diyebileceğiniz paylaşımları sizler için derledik!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emre.c

3-kesinlikle tespit gibi tespit.Ben kadınların birbirine yaptıkları zulüm gibisini görmedim .Resmen savaş halindeler ve çook acımasızlar ...

wednesday-addams

#6 şu diziyi izlemek istiyorum.

baki-polat-canavar

15 numaralı başlık ve 7 numaralı başlık; elhamdülillah kazanıyorum,bekarım,sorumluluğum yok. lakin deselerki isviçre'de yarı parasına çalışırmısın.... düşünürsem namerdim.

enk-capital

Türkiye'de yapılması dert tabii. İki tane madeni doğru düzgün işletemiyosunuz. Nükleer santral sizin neyinize! Açacaksınız, koyacaksınız başına menzil cemaatinden torpilli sakalı göğsünde bi çapsız, ondan bundan torpilli başka çapsızları da dolduracaksınız. Antin kuntin kalitesiz üniversitelere boktan işsiz bakanlıklara benzemez burası. Tübitak da değil havelsan da değil! Nükleer santral lan! Nükleer santral!

askito-muyum-ben

Sadece 4 öğretmeni hatırlamak yanlış olur. 80'li, 90'lı yıllarda doğuda görev yapan öğretmenlerin pkk tarafından aynı Neşe öğretmen gibi gecenin bir vakti evi basılıp 'Atatürkle ilgili bir şey ogretmeyeceksin' diye tehdit edildiği, özellikle kişisel olarak doğuya atanan öğretmenlerin hedef alınıp öldürüldüğü o zamanları, o diğer öğretmenleri de unutmamak lazım.

Görüş Bildir